سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری خبر داد:

احداث دوربرگردان جهت رفع گره های ترافیکی

کد خبر : 772919 آبان 1397اخبار 0
جابر ملکی با اشاره به تاکید شهردار ساری بر ایمن‌سازی معابر و سهولت عبور و مرور شهروندان اظهار داشت: بهره‌برداری از پروژه‌هاي شهري با محوريت روان سازی ترافيك، کاهش خطرات احتمالی و سهولت عبور مرور هروندان را در پی خواهد داشت
احداث دوربرگردان  جهت رفع گره های ترافیکی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جابر ملکی سرپرست  سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مرکز استان با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای این سازمان گفت: با نیازسنجی صورت گرفته و در راستای روان‌سازی ترافیک شهری، احداث  دوربرگردان های بلوار کشاورز حدفاصل پل شهیدان رضایی تا انتهای محدوده شهری و ابتدای جاده جویبار حاشیه مجتمع ورزشی داراب در دستور کار قرار گرفت.

 

 

وی با اشاره به تاکید شهردار ساري بر ایمن‌سازی معابر و سهولت عبور و مرور جهت رفاه شهروندان افزود: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، کاهش خطرات احتمالی و روان‌سازی ترافیک را شاهد خواهیم بود.

 

ملکی به پروژه زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار اشاره كرد و اظهار داشت: پیاده‌روسازی حاشیه این پروژه نیز از دیگر اقدامات سازمان عمران و بازآفرینی شهری بوده که عملیاتی شده است.

 

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری در پایان با قدردانی از همکاری سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری در راستای طراحی دوربرگردان‌های مذکور خاطرنشان کرد: تلاش همکاران در اجرای پروژه‌های عمرانی مبتنی بر اجرای استاندارد و کیفی‌سازی خواهد بود.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید