در راستای رفاه حال شهروندان:

برپایی بازارهای هفتگی / عرضه مستقیم فراورده های کشاورزی

کد خبر : 769914 آبان 1397اخبار 0
برپایی بازارهای عفتگی در محلات مختلف شهر ، ضمن سهولت دسترسی شهروندان برای تامین مایحتاج روزانه و عرضه بدون واسطه فراورده های کشاورزی با قیمت مناسب ، کاهش سفرهای درون شهری را نیز موجب خواهد شد.
برپایی بازارهای هفتگی / عرضه مستقیم فراورده های کشاورزی

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مرکز استان ،  در راستای انجام وظایف سازمانی ، برپایی و نظارت مستمر بر بازارهای هفتگی سطح شهر که در آن بیش از هزار نفر  فعالیت دارند  را در دستور کار داده است.

 

بازارهای هفتگی که در 14 محله شهر  و بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته برپا می شود ، فضای مناسبی را برای شهروندان در زمینه  عرضه مستقیم فراورده های کشاورزی بدون واسطه گری و با قیمت مناسب ،  سهولت دسترسی و  تامین مایحتاج روزانه ،  کاهش سفرهای درون شهری به وجود آورده است.

 

در این راستا ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ساری جهت  ساماندهی ، شناسایی و تعیین رسته شغلی  یکایک کسبه  بازارهای هفتگی ، کارت شناسایی تهیه و در اختیار آنان  قرار داده است.

 

شایان ذکر است ، شهروندانی که متقاضی فعالیت در این بازار هستند می توانند برای نام نویسی و اخذ کارت شناسایی به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری ساری مراجعه نمایند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید