سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری خبر داد:

احداث ساختمان پایش تصویری مازندران در ساری

کد خبر : 76236 آبان 1397اخبار 0
حبیب باقری، سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری مرکز استان گفت: نظارت تصویری با پوشش مناسب، بر بستر و زیرساخت پایدار، موجب افزایش توانایی و تقویت عملیاتی مدیران می‌شود
احداث ساختمان پایش تصویری مازندران در ساری

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل، حبیب باقری سرپرست این سازمان، در گفت‌وگویی از احداث ساختمان پایش تصویری مازندران در ساری خبر داد.

 

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری به اهميت نصب دوربین‌های نظارتی در سطح شهر اشاره کرد و گفت: امروزه مدیریت و نظارت بر جامعه، مفهوم گسترده‌اي به خود گرفته است و متولیان این امر با طیف وسیعی از وظایف شامل مدیریت بحران شهرها، کنترل اجتماعات، امدادرسانی و خدمت‌رسانی به‌موقع، رصد ترافیک درون و برون‌شهری، کشف جرائم، شناسایی مجرمان و... مواجه هستند و دوربین‌های نظارتی می‌توانند در این راستا کمک شایانی به متولیان امر داشته باشند.

 

وی افزود: نظارت تصویری با پوشش مناسب، بر بستر و زیرساخت پایدار، موجب افزایش توانایی و تقویت عملیاتی مدیران می‌شود.

 

باقری، عدم وجود بستر لازم جهت اتصال دکل‌های نصب‌شده با سرورها را از دلایل تأخیر در نصب دوربین بر روی این دکل‌ها اعلام کرد و گفت: به‌ محض آماده‌سازی بستر فیبر نوری توسط سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری، دوربین‌های نظارتی بر روی دکل‌های موجود نصب‌شده و وارد مدار پایش تصویری می‌شوند.

 

این مسئول با بیان اینکه مرکز کنترل ترافیک شهرداری ساری اولین مرکز کنترل ترافیک در استان بود، گفت: با احداث ساختمان پایش تصویری مازندران در ساری، سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ و نقل شهرداری مرکز استان جزو مراکز پیشرفته در سطح ملی مطرح می‌شود.

 

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری احداث ساختمان پایش تصویری مازندران را برای استان بسیار با اهمیت خواند و گفت: برای اجرای این پروژه باید از منابع استانی و ملی بهره‌مند شد تا در سریع‌ترین زمان ممکن این پروژه به بهره‌برداری برسد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید