شهردار منطقه یک خبر داد:

آغازعملیات خاکبرداری پروژه زیر گذر شهید سید مصطفی علمدار

کد خبر : 756830 مهر 1397اخبار 0
احمدی فولادی با اشاره به عملیات خاکبرداری رمپ های ورودی و خروجی زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار گفت: بهره برداری از این پروژه ، باعث روان‌سازی و کاهش بار ترافیکی و تسهیل رفت وآمد وسائل نقلیه در میدان هلال احمر خواهد شد
آغازعملیات خاکبرداری پروژه زیر گذر شهید سید مصطفی علمدار

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، مصطفی احمدی فولادی ، شهردار این منطقه طی بازدید و بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار اظهار داشت :  عملیات خاکبرداری رمپ های ورودی و خروجی پل زیر گذر شهید سید مصطفی علمدار  سه متر مانده به دال و یک متر زیر دال اجرایی شد.

 

 

وی با بیان اینکه طرح زیرگذر دو بانده شهید سید مصطفی علمدار ، به منظور روان‌سازی و کاهش بار ترافیکی میدان هلال احمر شهر ساری طراحی گردیده است ، افزود : علاوه بر خاکبرداری رمپهای ورودی و خروجی ، صفحه پلیت هندریل در دو طرف مسیر زیرگذر نصب گردید که در اسرع وقت هندریل ها ی آماده شده برای نصب نیز بر روی صفحه پلیت تعبیه خواهند شد .

 

احمدی فولادی ادامه داد : عملیات جدول گذاری دور میدان و دور برگردانها و نصب هواکش و نورگیرهای دال زیر گذر و بتن ربزی قرنیز ها و نصب آبچکانها در دوسمت طول مسیر زیرگذر به اتمام رسید .

 

این مسئول از عملیات پیاده روسازی و محوطه سازی در دو سمت مسیر زیرگذر که تاکنون بیش از 400 متر مربع آن انجام شده است خبر داد و گفت : برچیده شدن کارگاه عملیاتی از محیط پیرامون میدان هلال احمر هم صورت پذیرفت.

 

 

شهردار منطقه یک تصریح کرد : اجرای این پروژه علاوه بر اهداف و دستاوردهای بارزی که در زمینه روان‌سازی و کاهش بار ترافیکی منطقه و تسهیل رفت وآمد وسائل نقلیه به همراه خواهد داشت ،  به رفع گره ترافیکی میدان هلال احمر و تسهیل عبور و مرور، کاهش حجم ترافیک بلوار دفاع مقدس به بلوار امام رضا (ع) ، تقویت سامانه حمل و نقل عمومی از طریق جانمایی مناسب ایستگاه‌های تاکسی و تامین سهولت دسترسی عابرین نیز کمک خواهد کرد .

 

احمدی فولادی با تاکید بر اینکه تا پایان سال جاری تلاش می کنیم پروژه های نیمه تمام تکمیل شود ، خاطر نشان کرد : تکمیل پروژه های عمرانی ناتمام از اصلی ترین دغدغه های عبوری ، شهردار ساری است و  با افتتاح آنها شهروندان شاهد تحول در زمینه های مختلف خواهند بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید