در نشست رییس شورای اسلامی شهر و شهردار منطقه 3 ساري تاکید شد:

استفاده از ظرفيت‌هاي موجود براي توسعه منطقه

کد خبر : 756030 مهر 1397اخبار 0
در نشست مسعود مدینه و مهدي کرمی که در شهرداری منطقه 3 برگزار شد، بر تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستمر با شهروندان و تسریع حرکت بر مسیر سیاست‌های مدیریت شهری در جهت توسعه منطقه مورد تاکید قرار گرفت.
استفاده از ظرفيت‌هاي موجود براي توسعه منطقه

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، در نشست سیدمسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر و مهدی کرمی شهردار منطقه 3 که در محل این شهرداری برگزار شد، مهدی کرمی ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه‌های عمرانی  و خدماتی گفت: برنامه‌ریزی‌های مدون و کارشناسانه در جهت حرکت بر مسیر سیاست‌های مدیریت شهری انجام شده است و عملیاتی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه شهرداری نهادی مردمی است که وظیفه خدمت‌رسانی به شهروندان را در راستای تامین مطالبات اولیه زندگی شهری دارد، افزود:  شهرداری منطقه 3، از ظرفیت‌های موجود برای تحقق اهداف مدیریت شهری و ارتقاي سطح این منطقه در حوزه شهری استفاده خواهد کرد.

 

در ادامه این نشست مدینه رئیس شورای اسلامی شهر نیز با قدردانی از اقدامات مجموعه شهرداری منطقه 3 گفت: ارتباط مستمر با شهروندان در راستای رسیدگی و رفع مشکلات و دغدغه‌های آنان در حوزه شهری اولویت اقدامات شهرداری این منطقه قرار بگیرد.

 

مدینه ، نظارت دقیق بر پروژه‌ها را موجب سرعت‌دهی در روند اجرایی آنها دانست و نقش نظارتی شوراها را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد:  شورای اسلامی شهر ساری بر پروژه‌های عمرانی نظارتی مستمر و دقیق دارد تا مسیر توسعه مرکز استان شتاب بیشتری یابد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید