مدیر طرح و برنامه شهرداری ساری خبر داد:

راه اندازی سامانه تحت وب شهرداری ساری / تدوین کلیه اطلاعات پایه و عملکردی

کد خبر : 754729 مهر 1397اخبار 0
تمامی شاخص های احصا شده شهرداری و سازمان های تابعه ، جهت متمرکز نمودن کلیه فعالیتهای اجرایی و عملکردی ، در سامانه درج شده و توسط کاربران بصورت ماهیانه ثبت و ضبط خواهد شد.
راه اندازی سامانه تحت وب شهرداری ساری / تدوین کلیه اطلاعات پایه و عملکردی

 

در دومین جلسه مدیر طرح و برنامه با مسئولین طرح و برنامه مناطق و سازمانها  با بیان اینکه جمع آوری اطلاعات صحیح و بررسی آمارهای مقایسه ای می تواند مبنای بسیاری از تصمیم گیری ها باشد، بر لزوم ورود اطلاعات در سامانه مدیریت آمار و عملکرد شهرداری تاکید شد.

 

بهارفر ضمن تشکر از پیگیری مسئولین طرح و برنامه جهت استقرار نرم افزار و بررسی شاخص های دریافت آمار در مجموعه شهرداری و سازمانهای تابعه ، به این نکته اشاره داشتند که آمار وسیله ارزیابی عملکرد گذشته،حال و برنامه ریزی برای آینده است که با توجه به رهنمودهای شهردار محترم و حمایت های ایشان در جهت تهیه یک نرم افزار یکپارچه مدیریتی با قابلیت درج اطلاعات و دریافت گزارشات مختلف مقایسه ای اقدام گردید. وی با مهم دانستن آمار در امر برنامه ریزی بر ارائه صحیح و به موقع کلیه  اطلاعات عملکردی واحدها تاکید داشتند.

 

با راه اندازی سامانه تحت وب آمار شهرداری ساری، بصورت یکپارچه کلیه اطلاعات پایه و عملکردی شهرداری مرکزی،مناطق و سازمانها بر اساس شاخص های ارزیابی تدوین شده،توسط واحد طرح و برنامه استخراج شده و آمارها ثبت می گردد.

 

در این بازنگری سعی شده تا تمامی شاخص های احصا شده سازمانها و شهرداری جهت اخذ متمرکز کلیه فعالیتهای اجرایی و عملکردی در همه حوره ها اعم از مالی، اداری، فنی و تخصصی، آموزشی و پژوهشی،قراردادی,حقوقی و... در سامانه درج و توسط کاربران بصورت ماهیانه ثبت و ضبط گردد.

 

پس از ورود اطلاعات در سامانه با ساختار گزارشی تهیه شده، شهردار محترم و مدیران قادر خواهند بود با مطالعه نمودارها و آمارهای ارزیابی مقایسه ای به تحلیل بهتر عملکرد کارکنان و نقاط قوت و ضعف مجموعه بپردازند.

 

بهارفر ضمن مهم دانستن عملکرد طرح و برنامه در مناطق و سازمانها ، با اشاره به آغاز فصل بودجه نویسی در شهرداری ساری، بررسی برنامه ها و اقدامات جاری و آتی را جهت تدوین بودجه مهم دانست و استفاده از تمام ظرفیت طرح و برنامه جهت شروع فعالیتهای تخصصی در مجموعه وابسته در سال جاری را مورد تاکید قرار دادند.

 

برچسب ها یاسر بهارفر بهارفر
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید