مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری:

پروژه‌ها براساس نیازسنجی اجرایی می‌شوند

کد خبر : 754429 مهر 1397اخبار 0
جابر ملکی، با اشاره به تاکید شهردار ساری بر ایمن‌سازی معابر از پروژه‌های در دست اقدام سازمان عمران با هدف روان‌سازی ترافیک، کاهش خطرات احتمالی و سهولت در عبور و مرور شهروندان خبر داد.
پروژه‌ها براساس نیازسنجی اجرایی می‌شوند

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جابر ملکی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مرکز استان با تشریح پروژه‌های در دست اقدام این سازمان اظهار داشت: با توجه به احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در میدان هلال‌احمر، پیاده‌رو سازی این منطقه در حال اجراست.

 

وی  به رعایت کیفیت و استانداردسازی در این پروژه اشاره نموده و افزود: پیاده‌رو سازی معابر نقش موثری در سهولت عبور و مرور شهروندان دارد و بر این اساس نیازسنجی در مناطق مختلف برای اجرای این پروژه در حال انجام است.

 

 

ملکی، بازدید شهردار ساری از جاده جویبار محدوده مجتمع ورزشی داراب را مورد توجه قرار داد و گفت: با تاکید شهردار بر ایمن‌سازی معابر و بررسی کارشناسان در این محدوده، در راستای روان‌سازی ترافیک و کاهش خطرات احتمالی، احداث دوربرگردان در دستور کار قرار گرفته است و عملیات آن آغاز شد.

 

مدیرعامل سازمان عمران در پایان ادامه داد: ساماندهی و اصلاح هندسی معابر، کاهش خطرات احتمالی، کاهش زمان سفرهای درون شهری و سهولت در عبور مرور شهروندان را در پی خواهد داشت.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید