مدیر طرح و برنامه شهرداری ساری خبر داد:

راه اندازی سامانه تحت وب شهرداری ساری / تدوین کلیه اطلاعات پایه و عملکردی

کد خبر : 751526 مهر 1397اخبار 0
تمامی شاخص های احصا شده شهرداری و سازمان های تابعه ، جهت متمرکز نمودن کلیه فعالیتهای اجرایی و عملکردی ، در سامانه درج شده و توسط کاربران بصورت ماهیانه ثبت و ضبط خواهد شد
راه اندازی سامانه تحت وب شهرداری ساری /  تدوین کلیه اطلاعات پایه و عملکردی

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، دومین  نشست  مدیر طرح و برنامه با مسئولین طرح و برنامه شهرداری های مناطق و سازمانهای تابعه برگزار شد.

 

  در این نشست ، یاسر بهار فر مدیر طرح و برنامه شهرداری ساری ، جمع آوری اطلاعات صحیح و بررسی آمارهای مقایسه ای را  مبنای بسیاری از تصمیم گیری ها دانست و اظهار داشت: ورود اطلاعات در سامانه مدیریت آمار و عملکرد شهرداری در دستور کار قرار  گرفته است.

 

بهار فر ،  ضمن قدردانی از پیگیری های مسئولین طرح و برنامه شهرداری های مناطق و سازمان ها در راستای نصب نرم افزار و بررسی شاخص های دریافت آمار ، اظهار داشت:  اطلاعات آماری ابزار  ارزیابی عملکرد گذشته ، حال و برنامه ریزی برای آینده است و در این زمینه با حمایت های شهردار ،  تهیه  نرم افزار یکپارچه مدیریتی با قابلیت درج اطلاعات و دریافت گزارشات مقایسه ای اجرایی گردید.

 

 

وی با مهم دانستن آمار در امر برنامه ریزی ، بر ارائه صحیح و به موقع کلیه  اطلاعات عملکردی واحدها تاکید نموده  و افزود: با راه اندازی سامانه تحت وب شهرداری ساری، بصورت یکپارچه کلیه اطلاعات پایه و عملکردی معاونت ها و دوایر ، مناطق سه گانه  و سازمانهای تابعه  بر اساس شاخص های ارزیابی تدوین شده،توسط واحد طرح و برنامه استخراج و آمارها ثبت می شود.

 

 

بهار فر در ادامه گفت: در این بازنگری سعی شده تا تمامی شاخص های احصا شده جهت متمرکز نمودن کلیه فعالیتهای اجرایی و عملکردی در همه حوزه ها اعم از مالی، اداری، فنی و تخصصی، آموزشی و پژوهشی،قراردادی ، حقوقی و غیره در سامانه درج شده  و توسط کاربران بصورت ماهیانه ثبت و ضبط گردد.

 

 

این مسئول تقویت  نقاط قوت و رفع نقاط ضعف کارکنان را اقدامی موثر در تسریع ارائه خدمات به شهروندان دانست و تصریح کرد : پس از ورود اطلاعات در سامانه با ساختار گزارشی تهیه شده، شهردار و مدیران قادر خواهند بود با مطالعه نمودارها و آمارهای ارزیابی مقایسه ای به تحلیل عملکرد کارکنان و  آسیب شناسی وضع موجود  بپردازند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید