در نشست شهرداران مناطق یک و سه با رییس اداره آب و فاضلاب ساری تاکید شد:

تعامل و همکاری در راستای توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری

کد خبر : 750525 مهر 1397اخبار 0
احمدی فولادی و مهدی کرمی در نشست با برارزاده ، ضمن تاکید بر تعامل شهرداری های مناطق یک و سه با اداره آب و فاضلاب ساری در راستای توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری ، بهسازی حفاری ها پس از اجرای این پروژه در جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در دستور کار قرار گرفت
تعامل و همکاری در راستای توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، احمدی فولادی و کرمی شهرداران مناطق یک و سه با برارزاده رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان ساری ، نشست های جداگانه ای را در راستای تعامل و همکاری این شهرداری ها با اداره آب و فاضلاب برگزار کردند.

 

در نشست مصطفی احمدی فولادی شهردارمنطقه یک با رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان ساری ، احمدی فولادی ، اخذ مجوز از ادارات ذیربط در اجرای پروژه های عمرانی را مورد توجه قرار داد و گفت: برای تعریف و عملیاتی نمودن هر پروژه ، اخذ مجوز از دستگاههای ذیربط ، رعایت اصول فنی ، نظارت بر روند پروژه و کسب رضایت شهروندان لحاظ خواهد شد.

 

وی در ادامه به تعامل شهرداری منطقه یک با اداره آب و فاضلاب اشاره نموده و ادامه داد: در راستای توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری ،  با هماهنگی های به عمل آمده ، اداره آب و فاضلاب ، قبل از زیرسازی و  آسفالت خیابان و معابر ،  اقدام به نصب انشعابات نماید  و در موارد معدودی هم که بعد از آسفالت نیاز به مجوز انشعاب وحفاری است با رعایت اصول فنی و با استفاده از روش‌ها و ابزارهای نوین و در ابعاد استاندارد این پروژه اجرایی شود .

 

 

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد:  شهرداری این منطقه ضمن صدور مجوز قانونی در راستای توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری، آماده هرگونه همکاری و تعامل با این اداره در جهت  خدمات رسانی به شهروندان است .

در نشست مهدی کرمی شهردار منطقه سه با رییس اداره آب و فاضلاب ، کرمی ضمن قدردانی  از اقدامات اداره آب و فاضلاب شهرستان ساری، در جهت اجرا، توسعه، بهسازی و استانداردسازی شبکه انشعابات در سطح این منطقه، اظهار داشت: با برنامه ریزی مدون، برگزاری جلسات کارشناسی و همسویی و همراهی شهرداری منطقه سه و اداره آب و فاضلاب ، این پروژه اجرایی شده و رضایت شهروندان را نیز در پی داشته است.

 

وی با تاکید بر استاندارد سازی و برنامه محور بودن اجرای پروژه های عمرانی در سطح منطقه سه ، افزود: شهرداری  این منطقه از تمام ظرفیت و توانمندی موجود در جهت همکاری با اداره آب و فاضلاب و ارائه خدمات به شهروندان استفاده می نماید.

 

 

شهردار منطقه سه  در ادامه به صدور مجوز قانونی برای دستگاههای حفار اشاره نموده و خاطر نشان کرد: بهسازی حفاری ها و آسفالت معابر  ، پس از اجرای  پروژه توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری  ،در دستور کار قرار گرفته و در کمترین زمان ممکن عملیاتی خواهد شد.

 

در این نشست ها برارزاده رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان ساری ، از آمادگی این اداره برای تعامل و همکاری با شهرداری مناطق در راستای اجرای پروژه توسعه شبکه و انشعاب آب و فاضلاب شهری  خبر داد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید