جلسه هم اندیشی اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی شهرهای استان

کد خبر : 747719 مهر 1397اخبار 0
با توجه به در پیش بودن هفته نکوداشت پدافند غیرعامل جلسه هم اندیشی اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی شهرهای استان با حضور رئیس گروه تهدیدات تخصصی ، دبیر کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل استان و نماینده شهرداری های مرکزی 22 شهرستان استان روز چهارشنبه مورخ 97/7/18 در محل اداره­ کل پدافند غیرعامل استان برگزار گردید.
جلسه هم اندیشی اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی شهرهای استان

محمد جواد نیکزاد عضو کمیته اطلاع رسانی اداره کل پدافند غیرعامل استان ضمن خیر مقدم به حضار تاکید کرد: پیام های پدافند غیرعامل می تواند در قالب بنر در شهر ارائه شود و همچنین تهیه مصاحبه مطبوعاتی از مسئولین شهرداری ها، کارگاه های آموزشی ایمنی و پسماند، رزمایش شهری، همایش پیاده روی، استفاده از ظرفیت صدا و سیما، مسابقات ورزشی و فرهنگی، اختصاص صفحه ویژه پدافند غیرعامل در پورتال، حضور فعال در نمایشگاه پدافند غیرعامل که از تاریخ 12 تا 14 آبان در ساری برگزار می گردد، بازدید از جایگاه های سوخت، برگزاری همایش در شهرداری، بازدید از پروژه های عمرانی، نشست تخصصی جهاد کبیر و راه های نفوذ دشمن برای بسیجیان، بازدید از ساختمان های بلندمرتبه شهر از دیگر اقدامات در این راستا می تواند باشد.

در ادامه مهندس محمدزاده رئیس گروه تهدیدات تخصصی اداره کل پدافند غیرعامل استان اظهار کرد:  امروز از ضروریات حوزه پدافند غیرعامل فرهنگ سازی است. نصب بنر خوب است به این شرط که محتوی آن پیامی را به مردم منتقل نماید. مسابقه ای قرار است امسال انجام شود به عنوان بهترین عکس و کلیپ در راستای پدافند غیرعامل که شهرداری ها می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید