در بازدید شهردار منطقه 3 و مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری از بازارهای تحت پوشش تاکید شد:

ساماندهی بازارهای سطح منطقه

کد خبر : 747022 مهر 1397اخبار 0
بازار روز شهید بهشتی واقع در بلوار کشاورز از ظرفیت مناسبی برای ارائه فرآورده‌های کشاورزی و سهولت دسترسی شهروندان به تامین مایحتاج روزانه برخوردار است.
ساماندهی بازارهای سطح منطقه

 

به گزارش روابط عمومي و امور بین‌الملل شهرداري ساری،  مهدی كرمي شهردار منطقه 3 و نعمت‌الله معيني مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداری مرکز استان ضمن بازدید از بازار روز شهید بهشتی در بلوار کشاورز، ساماندهی دستفروشان و برنامه‌ریزی برای بهسازی این بازار را مورد تاکید قرار دادند.

 

 

در این بازدید، شهردار منطقه 3، ساماندهي بازارهاي تحت پوشش سطح این منطقه را مورد توجه قرار داد و گفت: برنامه‌های مدون و اجرايي مانند بهسازی فضای داخلی بازار و احداث کانال هدایت آب‌های سطحی در راستای رفاه حال شهروندان و کسبه در دستور کار قرار گرفته است.

 

کرمی بازار روز شهيد بهشتي را  قديمي‌ترين بازار منطقه 3 شهری دانست و افزود: با همراهی کسبه و شهروندان، نظم‌دهي و رعايت مسائل بهداشتي و رفع سد معبر در این مکان عملیاتی شده است.

 

 

شهردار منطقه 3 ادامه داد:  کسب رضایت شهروندان ، سهولت دسترسی برای تامین مایحتاج روزانه و صرفه اقتصادی از مزایای بازارهای روز می‌باشند.

 

در ادامه این بازدید، معيني مديرعامل سازمان ميادين میوه و تره‌بار شهرداری نيز ضمن ارائه گزارشی از قدمت بازار شهید بهشتی و مجموعه فعالیت‌های این سازمان در بازار، اظهار داشت: تلاش سازمان، ارائه بهتر خدمات به همشهریان، کنترل قیمت فراورده‌های کشاورزی در بازارهای تحت پوشش و به حداقل رساندن واسطه‌گری از تولیدکننده تا مصرف‌کننده خواهد بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید