سازمان هاي تابعه شهرداري در يك نگاه

همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

کد خبر : 745421 مهر 1397اخبار 0
فعاليت ها و خدمت رساني سازمان هاي تابعه شهرداري ساري در جهت توسعه شهر و رفاه شهروندان با رويكرد مردمداري و پاسخگويي به نياز شهروندان ادامه دارد
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

 

 

 

سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری

 

در نشست قربانی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری و بهارفر مدیر اداره طرح و برنامه شهرداری مرکز استان ، بهره برداری از  فیبرنوری به عنوان یکی از منابع ایجاد درآمد پایدار سازمان و تقویت زیرساخت شهر هوشمند مطرح شد .

 

 

 

 

سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری

 

هرس، فرم دهی، وجین، کاشت درخت و گلهای فصلی در مناطق سه گانه شهر ،  از فعالیت های مستمر سازمان پارک ها و فضای شهری در راستای ارائه خدمات به شهروندان می باشد.

 

 

سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری

 

نیک نقش رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ، به برگزاری برنامه های تفریحی، آموزشی در سرای ارشد اشاره نموده و گفت : کارگروه سالمندی  این سازمان  با ارائه خدمات به حدود 1200 سالمند به مدت 832 ساعت در مراکز تحت نظارت سازمان فعالیت می کند.

 

وی افزود:  اجرای کارگاه های آموزشی در حوزه سلامت روان شامل مشاوره های فردی، کارگاه خنده درمانی، کارگاه آموزشی سلامت روان، کارگاه های هنری و اشتغال زایی با همکاری کارگروه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، کارگاه های خاطره گویی و اکران فیلم نیز از دیگر برنامه های اجراشده در سرای ارشد ویژه  سالمندان می باشد.

 

 

سازمان حمل و نقل بار و مسافر

 

مدير عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری  از آمادگي کامل اين سازمان در سال تحصيلي جدید برای نظارت بر سرویس های مدارس خبر داد و گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر  به عنوان «دبير کار گروه ماده 18 اياب و ذهاب دانش آموزي  در حوزه سرويس مدارس ،گشتهاي بازرسي را در راستای نظارت بر فعالیت سرویس های مدارس در نقاط مختلف فعال نموده است.

 

فضل االله نژاد  با تاکيد بر اينکه والدين از سرويس هاي معتبر براي دانش آموزان استفاده نمایند ، افزود:  رانندگان متولي سرويس مدارس داراي خودروهاي استاندارد، معاينه فني و برچسب سرويس مدارس مورد تاييد سازمان هستند و اين رانندگان بايد طبق مصوبه شوراي اسلامي شهر مبلغ مصوب را اخذ نمایند و دريافت وجه اضافه تخلف محسوب مي شود.

 
 


 

 

سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری

 

شستشوی و لایروبی کانال ها و معابر سطح شهر ، از فعالیت های سازمان مدیریت پسماند بوده و در این راستا تاکنون هفت هزار متر مکعب از کانال ها، انهار و جوی های اصلی در خیابان های منطقه سه شهر ساری پاکسازی شده اند و اجرای این پروژه در دیگر نقاط این منطقه ادامه دارد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید