تاکسی های نقاط مختلف دنیا

کد خبر : 739315 مهر 1397تازه های ایران و جهان 0
در این مقاله قصد داریم تا پاسخ منتقدانی را که می گویند: چرا سمند که خودروی ملی ما ایرانیها بود را به عنوان تاکسی عرضه کردند و با این کار جایگاه آن را پایین آوردند و همچنین عده ای که می گویند چون فلان ماشین(مثلا سمند) تاکسی اش هم وجود دارد من شخصی آن را نیز نمی خرم چون دیگر کلاس ندارد؛ را بدهیم
تاکسی های نقاط مختلف دنیا

در این مقاله قصد داریم تا پاسخ منتقدانی را که می گویند: چرا سمند که خودروی ملی ما ایرانیها بود را به عنوان تاکسی عرضه کردند و با این کار جایگاه آن را پایین آوردند و همچنین عده ای که می گویند چون فلان ماشین(مثلا سمند) تاکسی اش هم وجود دارد من شخصی آن را نیز نمی خرم چون دیگر کلاس ندارد؛ را بدهیم.

     

شمایی که با ژست خاص پشت فرمان هیوندا آزرا یا جنسیس می نشینید؛ آیا می دانید چون این خودروها بهترین خودروهای تولید کره و به نوعی خودروهای ملی آنها هستند ؛ در این کشور به عنوان تاکسی نیز وجود دارند و کسی از داشتن مدل شخصی آن احساس بی کلاسی نمیکند!

آیا می دانید در آلمان بنز E کلاس و ب ام و سری5 و پورشه پانامرا به عنوان تاکسی هم در خیابان ها تردد می کنند.

شاید این برای شمایی که تاکسی بودن را به معنی بی کلاس بودن یک ماشین می دانید؛ بسیار عجیب باشد که در شهر مسکو روسیه پورشه کاین و بنز می باخ به عنوان تاکسی تردد می کنند.

حال برای روشن تر شدن مطلب و آشنایی بیشتر شما با تاکسی های کشورهای مختلف جهان؛ عکس هایی از آنها را نشان می دهیم

تاکسی های شهر لندن

چون انگلیس یک کشور سنتی و سلطنتی است ؛ ظاهر تاکسی ها به صورت کلاسیک است؛ اما از نظر تکنولوژی و رفاه و راحتی ؛ این تاکسی ها در بالاترین سطح قرار دارند. همچنین تاکسی های ون مرسدس بنز و نیسان که از بالاترین و جدیدترین مدل های آنها می باشند ؛ در لندن تردد می کنند.

  

 تاکسی های آلمان

همانطور که گفتیم؛ بهترین مدل ها از مرسدس بنز ؛ ب ام و ؛ آئودی؛ پورشه؛ اپل و فولکس در آلمان به عنوان تاکسی نیز وجو دارند.

  

        

آیا با دیدن تاکسی پورشه پانامرا ؛ ب ام و سری7 تاکسی یا بنز E کلاس تاکسی باز هم سمند را چون تاکسی شده بی کلاس می دانیید و شخصی اش را هم نمی خرید؟

اگر پاسختان مثبت است پس لطفا اقدام به خرید بنز؛ ب ام و ؛ آئودی و پورشه پانامرا هم نکنید چون آنها هم بی کلاس هستند!!

اکنون برای کسانی که با ژست های آنچنانی پشت انواع هیوندا و یا کیا کادنزا می نشینند تاکسی های کشور کره را نمایش می دهیم.

تاکسی های کره

بله انواع هیوندا از جمله آزرا ؛ سوناتا؛ نیو سوناتا و کیا کادنزا در کره به عنوان تاکسی هم وجود دارند

  

      

تاکسی های مسکو

  

   

و البته راننده تاکسی های روسی خیلی برای این ماشین های لوکس ارزش قائل نیستند و هر مسافر و هر باری را با آن حمل می کنند.

تاکسی های دبی

در دبیی نیز انواع شورولت ؛ هیوندا ؛تویوتا ؛ نیسان تینا و دیگر ماشین های گران قیمت به عنوان تاکسی وجود دارد. اما اکثر تاکسی های دبی تویوتا کمری هستند.

   

   

  

اکنون تاکسی هایی از سایر نقاط جهان از جاکارتای اندوزی تا واشنگتون و پاریس را برایتان به تصویر می کشیم تا ببینید ؛ در اکثر نقاط جهان ؛ بهترین و راحت ترین خودروها را به عنوان تاکسی انتخاب می کنند. حتی توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید خودرویی راحت و خانوادگی را دارید ؛ ببینید آیا آن خودرو در کشورهای دیگر به عنوان تاکسی پذیرفته شده است ؛ در صورت مثبت بودن در رفاه و آسایش سرنشینان بخصوص سرنشینان صندلی عقب شک نکنید.

و اما تصاویری دیگر از تاکسی های سایر نقاط جهان

   

  

  

  

  

  

  

  

  

و اما بعد از دیدن اینهمه ماشین لوکس در قالب تاکسی شاید شما باز هم تعجب کنید اگر تاکسی بوگاتی ویرون را ببینید اما این خودرو واقعا به عنوان تاکسی هم وجود دارد

     

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید