با همّت آتش نشانان و نیروهای امدادی شهرداری ساری صورت گرفت:

امدادرسانی به 249 حادثه در پی وقوع طوفان و بارش شدید باران

کد خبر : 739014 مهر 1397اخبار 0
هاشمی با اشاره به حضور فعال نیرو های امدادی، آتش نشانی و خدمات شهری از ساعات اولیه شروع بارندگی جهت امدادرسانی، گفت: از ساعت 15 روز جمعه 13مهرماه همزمان با شروع بارندگی، آتش نشانان و نیروهای امدادی و خدماتی شهرداری به 249 حادثه به شهروندان امدادرسانی کرده اند
امدادرسانی به 249 حادثه در پی وقوع طوفان و بارش شدید باران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سید حمید هاشمی، سرپرست این سازمان از امدادرسانی به 249 حادثه در پی وقوع طوفان و بارندگی شدید تا نیمه شب گذشته در ساری خبر داد.

 

وی افزود: بارش شدید باران که از روز گذشته در شهر ساری آغاز شد، سبب آبگرفتگی و پس‌ماند آب در معابر اصلی و فرعی شهر و ایجاد گره ترافیکی در برخی خیابان ها شد.

 

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با اشاره به اقدامات مجموعه مدیریت شهری در خصوص امدادرسانی به حوادث شب گذشته، تصریح کرد: تیم مدیریت شهری و ستاد مدیریت بحران شهرداری در شب گذشته به ریاست شهردار ساری در سازمان آتش نشانی تشکیل جلسه داد و مسئولان ستاد سیل و بحران گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه دادند.

 

هاشمی با اشاره به حضور فعال نیرو های امدادی، آتش نشانی و خدمات شهری از ساعات اولیه شروع بارندگی جهت امدادرسانی، بیان کرد: بنا به گزارش های واصله از ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی، از ساعت 15 روز جمعه 13مهرماه همزمان با شروع بارندگی تا نیمه شب گذشته، آتش نشانان و نیروهای امدادی و خدماتی شهرداری به 249 حادثه که عمدتاً آبگرفتگی معابر، زیرزمین منازل و اماکن مختلف بود به شهروندان امدادرسانی کرده اند.

 

وی در ادامه افزود: سازمان آتش نشانی شهرداری ساری در عملیات امدادی ضمن آماده باش 6 ایستگاه، با به‌ کارگیری 30 تیم عملیاتی و پشتیبانی، 25 دستگاه خودروی امدادی، تجهیز 12موتور برق  و 16 دستگاه موتور پمپ و کف کش به شهروندان امدادرسانی کرده است.

 

در پایان، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، بارش باران تا عصر امروز، شنبه نیز ادامه دارد، گفت: لازم است شهروندان هشدارهای اداره هواشناسی، سازمان آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران شهرداری را جدی بگیرند چرا که با رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدار ها می توان از بروز برخی حوادث و خسارات احتمالی ناشی از آن جلوگیری کرد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید