در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران در سازمان آتش‌نشانی ساری مطرح شد؛

آماده‌باش کلیه نیروهای خدماتی و امدادی شهرداری

کد خبر : 736412 مهر 1397اخبار 0
معاون خدمات شهری شهرداری ساری تاکید کرد: همه مدیران و مسئولان سازمان‌ها، نهایت تلاش را جهت رفع موانع به کار بگیرند تا در زمان وقوع بارندگی، مشکلاتی در زمینه آبگرفتگی نداشته باشیم.
آماده‌باش کلیه نیروهای خدماتی و امدادی شهرداری

به گزارش روابط عمومي  و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري مرکز استان، با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی مازندران مبنی بر نفوذ سامانه سرد بارشی به استان و تشدید بارش باران رعدوبرق و وزش باد (گاهی شدید) و در پی آن آبگرفتگی معابر عمومی در سطح شهرها، سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها، ظهر امروز جلسه اضطراري با اين موضوع برگزار شد.

 

بر اساس اين گزارش اين جلسه با حضور معاون خدمات شهری شهرداری، شهرداران مناطق شهرداری و مديران سازمان‌های عمران، فضای سبز و آتش‌نشانی ساری در دفتر مديریت این سازمان برگزار شد.

 
 

ناصر معیل؛ معاون خدمات شهری شهرداری ساری که ریاست این جلسه را بر عهده داشت ضمن اشاره بر آماده‌باش کلیه نیروهای خدماتی و امدادی، بر بازدید از کانال‌ها، آبراهه‌ها، لایروبی جوی‌ها و جمع‌آوری نخاله و زباله‌های سطح شهر تاکید کرد.

 

وی همچنین بر کنترل پمپ‌های تخلیه آب زیرگذرها و همچنین درختان سطح شهر که خطر شکستگی و احتمال سقوط آنها وجود دارد تاکید کرد و گفت: همه مدیران و مسئولان سازمان‌ها، نهایت تلاش را جهت رفع موانع به کار بگیرند تا در زمان وقوع بارندگی، مشکلاتی در زمینه آبگرفتگی نداشته باشیم.

 

 

معاون خدمات شهری بر آمادگی نیروهای خدمات‌رسان و همچنین آماده به کار بودن تجهیزات امدادی تاکید کرد.

 

وی ضمن تشکر از خدمات سازمان‌های امدادی و همکاری شهروندان، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در زمان بارندگی و آبگرفتگی از تردد بی‌مورد خودروها در سطح خيابان‌ها كه موجب اختلال در خدمات‌دهي به شهروندان مي‌شود و همچنین در زمان وزش باد از پارک خودروها در زیر درختان و اشیا ناایمن که خطر سقوط دارند جداً پرهيز کنند.

 

در ادامه اين جلسه هر يك از اعضای حاضر در جلسه گزارشي از عملكرد و اقدامات شهرداري و سازمان خود ارائه داده و پيرامون موضوعات مطرح شده بحث و تبادل نظر کردند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید