مدیر درآمدهای عمومی و املاک شهرداری ساری عنوان كرد؛

تعامل مناسب شهروندان و شهرداری/ توزیع متوازن خدمات/ توسعه پايدار شهري

کد خبر : 733510 مهر 1397اخبار 0
سعید رمضانی تعامل شهروندان و مدیریت شهری را گام موثری در ایجاد درآمد پایدار عنوان کرد که باعث توسعه پایدار شهر و ارائه خدمات بهتر به شهروندان خواهد شد.
تعامل مناسب شهروندان و شهرداری/ توزیع متوازن خدمات/ توسعه پايدار شهري

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، مدیر درآمدهای عمومی و املاک شهرداری ساری ایجاد درآمد پایدار را از اهداف مدیریت شهری دانست و گفت: تعامل شهروندان با شهرداری در پرداخت عوارض، ضمن ایجاد درآمد پایدار و تسریع در ارائه خدمات شهروندی، گام موثری در توسعه پایدار شهر خواهد بود.

 

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی مانند بوستان ولایت، زیرگذر شهید علمدار، کانال هدایت آب‌های سطحی و نهضت آسفالت افزود: اجرای این پروژه‌ها با پرداخت به موقع عوارض شهرداری توسط شهروندان عملیاتی شده که این امر نشان‌دهنده تعامل و همکاری میان آنها با مدیریت شهری‌ست.

 

رمضانی، شهرداری را نهادی غیرانتفاعی دانست که به موجب ماده 29 آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها به ازای خدماتی که ارائه می‌دهد عوارض دریافت می‌نماید، ادامه داد: ایجاد درآمد پایدار، توسعه پایدار شهری و توزیع متوازن خدمات برای شهروندان را در پی خواهد داشت و اين امر نسبت به سال‌هاي گذشته پيشرفت بهتري داشته است.

 

مدیر درآمدهای عمومی و املاک شهرداری ساری، با قدردانی از همکاری شهروندان با مجموعه اقدامات شهرداری، خاطر نشان کرد: تحقق توسعه همه جانبه و پایدار بر پایه افزایش درآمدهای شهرداری‌ها صورت می‌گیرد و در این راستا توجه بیش از پیش شهروندان ساروی نسبت به پرداخت عوارض شهری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین منابع درآمدی شهرداری، زمینه‌های توسعه پایدار را فراهم خواهد آورد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید