مشاور شهردار ساری در امور بانوان و خانواده در چند ديدار صميمي عنوان كرد:

فرزندان شهدا و جانبازان پيشاني سازمان‌ها هستند

کد خبر : 73119 مهر 1397اخبار 0
حاجیان مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساری ، فرزندان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان را به‌عنوان سربازان دفاع مقدس فرهنگی عنوان کرد که از سرمایه‌های انسانی و ارزشی بوده و باید پیشانی سازمان‌ها باشند
 فرزندان شهدا و جانبازان پيشاني سازمان‌ها هستند

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، به مناسبت هفته دفاع مقدس، حاجیان مشاور امور بانوان و خانواده شهردار مرکز استان با چند تن از دختران  شهدا، جانبازان قطع نخاعی و زنان بازنشسته شهرداری ساری دیدار کرد.

 

وی هدف از دیدار با دختران شهداي جانبازان قطع نخاعی و زنان بازنشسته شهرداری را تجلیل از صبوری‌های فرزندان، همسران و مادران شهدا و جانبازان  دانست و گفت:  فرزندان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان به‌عنوان سربازان دفاع مقدس فرهنگی از سرمایه‌های انسانی و ارزشی بوده که باید پیشانی سازمان‌ها باشند.

 

حاجیان افزود: شهدا و رزمندگان و جانبازان با حضور در عرصه دفاع مقدس حماسه‌ها آفریده‌اند و اکنون شما در سنگر دفاع مقدس فرهنگی باید در این برهه از زمان با تاسی از پدران‌تان سنگری دیگر از کار و تولید خلق کرده و حماسه‌آفرینی کنید تا  سایرین از شما الگوبرداری کنند.

 

 

مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساری چنين ديدارهايي را متاثر از سیاست‌های فرهنگی مهدی عبوری شهردار ساری عنوان کرد و خاطرنشان كرد: استمرار این اقدامات، افزایش روحیه خدمتی و معنوی را برای کارکنان در پی خواهد داشت.

 

 

شایان ذکر است در این دیدارها با اهداي لوح تقدیر و هدایایی از صبوری‌ها و ایثارگری‌های یادگاران شهدا و جانبازان تجلیل شد.

 

 

همچنين به مناسبت هفته دفاع مقدس، حاجیان نائب رئیس شورای کارگری  شهرداری ساری با حضور در دفتر کار محمدی کیادهی مشاور شهردار ساری و رئیس شورای کارگری که از جانبازان جنگ تحمیلی است، مراتب قدردانی حوزه بانوان و خانواده شهرداری را از ایثارگری‌ها و همراهی همسر و خانواده‌شان در طول خدمت به مردم و شهروندان اعلام كرد.

 

 

شایان ذکر است ، مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری با تعدادی از بانوان بازنشسته شهرداری نيز دیدار و با اهداي لوح تقدیر از خدمات چندین ساله‌ آنان تجلیل به عمل آورد.

 

وی استفاده از تجربیات بازنشستگان شهرداری را مورد توجه قرار داد و  خاطر نشان کرد: بزودی  مجمع زنان بازنشسته برای ارتبا ط تنگاتنگ بانوان همکار تشکیل خواهد شد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید