بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 72817 مهر 1397اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

در احکام جداگانه ای از سوی شهردار ساری صورت گرفت:

تغییرات مدیریتی در شهرداری ساری

در راستای تغییرات مدیریتی جدید در شهرداری مرکز استان و تشکیل سازمان های جدیدالتاسیس، مهدی عبوری شهردار ساری در احکام جداگانه ای حبیب باقری را به سمت مدیرعامل سازمان جدید التاسیس مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل ، حمیدرضا فضل الله نژاد را به عنوان مدیرعامل سازمان جدیدالتاسیس حمل و نقل مسافر و بار، سید حمید هاشمی را به سمت رییس سازمان آتش نشانی، مصطفی نیک نقش به عنوان مدیرعامل سازمان جدیدالتاسیس فرهنگی اجتماعی، حمزه معصومی به سمت رییس دفتر فنی و محمد محبوب را به عنوان مسئول امور پیگیری ویژه شهردار منصوب کرد.

 

شایان ذکر است، سازمان های حمل و نقل و ترافیک -تاکسیرانی-اتوبوسرانی با رویکرد جدید به سازمان  مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل و سازمان حمل و نقل مسافر و بار تبدیل شده است و معاونت فرهنگی اجتماعی از این پس به شکل سازمان فرهنگی اجتماعی فعالیت خواهد نمود.

 

 

پیام تسلیت شهردار ساری به مناسبت درگذشت شهید راه خدمت ، همکار آتش نشان ابراهیم اسماعیلی

با نهایت تألم و اندوه در گذشت همکار آتش نشان؛ شهید راه خدمت مرحوم ابراهیم اسماعیلی را که در هنگام ایثارگری و خدمت به شهروندان دچار سانحه شد و از پس آن، جان به جان آفرین تسلیم نمود را خدمت خانواده محترم ایشان، تمامی همکارانم در شهرداری ساری و خاصه آتش نشانان جان بر کف و ساروی های عزیز تسلیت عرض می نمایم و از خدواند متعال برای روح آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر بر مصیبت مسئلت دارم.

مهدی عبوری

شهردار ساری

 

 

انتصاب سرپرست مرکز بهداشت کار شهرداری ساری

در جلسه ای که با حضور ناصر معیل معاون خدمات شهری ، محمدی کیادهی مشاور شهردار و رییس شورای اسلامی کار و خواجوندی مدیر امور اداری  شهرداری مرکز استان  برگزار شد ، سید حسین ابراهیمی به سمت سرپرست مرکز بهداشت کار  شهرداری معرفی و از خدمات ناصر وفایی نژاد رییس سابق این مرکز  که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است قدردانی شد.

 

وی  با تأکید بر اینکه برقراری ارتباط پرسرعت و امن در حوزه آی‌تی  بخشی از نیازمندی های شهروندان است، افزود: پس از تکمیل این پروژه گزارشی از روند اجرای آن و نقش فیبر نوری در توسعه و تسریع اطلاع رسانی ارائه خواهد شد.

 

 

بازدید مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور از بوستان ولایت و روند اجرایی پروژه فاز دوم بوستان ملل

مهدی عبوری شهردار مرکز استان به همراه حاج محمدی از مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور ، یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران ، رشیدی معاون فنی عمرانی شهرداری، محبوب مسئول امور پیگیری ویژه شهردار، رضازاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری از بوستان ولایت و  پروژه فاز دوم بوستان ملل بازدید کردند.

 

 

مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری ساری

مراسم گرامیداشت روز آتش نشان و ایمنی با حضور اسلامی استاندار مازندران ، یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، رضایی فرماندار مرکز استان ، عبوری شهردار ساری ، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

در این مراسم اسلامی استاندار مازندران در سخنانی ضمن گرامیداشت هفتم مهرماه روز  آتش نشانی و ایمنی ، با تاکید بر حفظ آمادگی آتش نشانان در عرصه خدمت رسانی گفت: مسئولان امر نیز باید حمایت های لازم را از روند فعالیت ها و ارائه خدمات آتش نشانان داشته باشند.

 

در ادامه مهدی عبوری شهردار ساری نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به مسئولان حاضر در این مراسم و گرامیداشت روز آتش نشان و ایمنی اظهار داشت: طی چند هفته اخیر سه تن از آتش نشانان پرتلاش  شهرداری ساری طی عملیات و خدمت رسانی به شهروندان دچار مصدومیت شده اند و این حوادث  نشاندهنده گوشه ای از جانفشانی های آتش نشانان عزیز است.

 

 

تعامل رسانه ها و روابط عمومی، زمینه ساز توسعه سازمانی

یاسر رضازاده، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مرکز استان در نشست هم‌اندیشی با مدیران رسانه که عصر یکشنبه گذشته با موضوع رسانه، مسئولیت اجتماعی، توسعه مدیریت شهری در خانه خبرنگاران شهرداری ساری برگزار شد به راه‌اندازی خانه خبرنگاران اشاره کرد و اظهار داشت: خانه خبرنگاران شهرداری ساری، فضایی است که با دستور و پیگیری شهردار محترم با هدف همگرایی و هم‌اندیشی خبرنگاران مهیا شده است تا زمینه‌ای برای اجرای برنامه‌های مدون در راستای تخصص محوری، برگزاری دوره‌های آموزشی، تضارب اندیشه‌ها و افکار باشد.

 

وی، هدف از برگزاری این نشست را آشنایی با باورها و ایده‌ها دانست و افزود: هدف از برگزاری این نشست تضارب آرا و بارش افکار، آشنایی با باورها، اندیشه‌ها، روش‌ها و منش‌های یکدیگر برای دستیابی به اهداف مورد نظر مدیریت شهری است.

 

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، تولید محتوای تخصصی را ضرورت قابل توجه در مسیر توسعه روابط عمومی و رسانه دانست و گفت : بدون تردید امروزه توسعه و به روز بودن رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها عامل توسعه و پایداری هر سازمانی است و تولید محتوا و به کار گرفتن ادبیات تخصصی در این حوزه ضرورت‌های قابل توجه جهت دستیابی به مولفه‌هاي توسعه در این حوزه است.

 

 

ترسیم نقشه راه حوزه پدافندغیرعامل در فعالیت های شهرداری مرکز استان

جلسه مطالعات پدافند غیرعامل شهر ساری ، با حضور پوربرات معاون فنی و نظارت سازمان پدافند غیر عامل ، خسروجردی مدیر هماهنگی استانها سازمان پدافند غیر عامل ، موسوی مدیر شهرسازی معاونت شهری سازمان پدافند غیر عامل  ، منفردی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری مازندران  ، رشیدی معاون  فنی عمرانی  شهرداری ساری ، نیکزاد دبیر پدافند غیر عامل شهرداری مرکز استان در دفتر معاونت فنی عمرانی شهرداری ساری و مسئولان این حوزه  برگزار شد.

 

در این جلسه عباس رشیدی، معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری ، با اشاره به فعالیت های تیم مدیریت  شهری و مدیریت جهادی شهردار گفت:  پیوست های مطالعات زیست محیطی و پدافندغیرعامل در پروژه های عمرانی لحاظ شده  است.

 

وی افزود: شهرداری ساری در کمترین زمان ممکن نسبت به طراحی ، اجرا و بهره برداری از پل های دسترسی شرق به غرب با دهانه های 25 متری بصورت پیش ساخته  اقدام نموده و   برای هر پل شناسنامه نگهداری تعریف شد.

 

 

افتتاح خانه جهاندیدگان ساری به عنوان اولین باغچه توانبخشی شناختی سالمندان در کشور

خانه جهاندیدگان ساری به عنوان اولین  باغچه توانبخشی شناختی سالمندان در کشور  با هدف پیشگیری از اختلالات شناختی و توانبخشی شناختی سالمندان ، غربالگری جامعه سالمندان شهر و ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در راستای برنامه ریزی بهتر و بهره مندی از تجربیات این قشر و نیز با رویکرد انتقال تجربیات میان سالمندان و جوانان ، با حضورجغتایی مشاور وزیر بهداشت در امور توانبخشی ، مدینه رییس شورای اسلامی شهر ساری ، رشیدی معاون فنی عمرانی شهرداری مرکز استان ، محبوب مسئول پیگیری های ویژه شهردار ، نیک نقش مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ، رضازاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ، دکتر مریم نوروزیان استاد بیماری های مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، مسئولان داشنگاه علوم پزشکی استان و کارشناسان مربوطه در بوستان ولایت افتتاح شد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید