افتتاح خانه جهاندیدگان خانه ی رفاهی و سلامت برای سالمندان ساروی

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری از افتتاح خانه جهاندیدگان در بوستان ولایت خبرداد

کد خبر : 72655 مهر 1397اخبار 0
درآستانه روز جهانی سالمندان مصطفی نیک نقش رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری در راستای حمایت و حقوق شهروندی سالمندان از افتتاح خانه جهاندیدگان در راستای تامین و ارتقای سلامت سالمندان در بوستان ولایت خبرداد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری از افتتاح خانه جهاندیدگان در بوستان ولایت خبرداد

 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، درآستانه روز جهانی سالمندان مصطفی نیک نقش  رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری در راستای حمایت و حقوق شهروندی سالمندان از افتتاح خانه جهاندیدگان در  راستای تامین  و ارتقای سلامت سالمندان در بوستان ولایت  با حضور مدیران شهرداری ساری و دانشگاه علوم پزشکی خبرداد.
نیک نقش با تاکید براینکه سالمندی یک پدیده اجتماعی است، خاطرنشان کرد: در راستای داشتن جامعه ای سالم و سالمندانی سالم باید حقوق اجتماعی و سلامت آنها تامین گردد.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری افزود: در راستای تامین نیازهای اجتماعی، تفریحی و تفرجی همراه با بهداشت و سلامت و کاهش آسیب های دوره سالمندی شهرداری ساری با راه اندازی سرای ارشد و با برنامه ریزی راهبردی گام در مسیر تامین حقوق شهروندی در موضوعات مختلف برداشت.

نیک نقش از اهداف ایجاد و بهره برداری از خانه جهاندیدگان را خدمات سلامت و افزایش امید به زندگی سالمندان برشمرد و گفت:  در این مرکز سعی می شود توانمندی های ویژه برای سالمندی فراهم شود و بحث آموزش های لازم از بیماری ها و بهداشت برای سالمندان اجرا گردد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید