پیام شهردار:

پيام شهردار ساري به مناسبت ایّام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)

کد خبر : 717725 شهریور 1397اخبار 0
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مهدی عبوری، شهردار مرکز استان در پیامی ایّام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران باوفایش را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:
پيام شهردار ساري به مناسبت ایّام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)

 

 

 هوالشّهید

 

باز اين حديث حادثه‌‏ي جانگداز چيست؟        باز اين چه قصه‌‏اي است که با غصه تُوأم است

 

 

عاشورا جنبشی تاریخی و عظیم است و نه تنها قیامی علیه باطل زمان؛ جنبشی است علیه ظلم، بی عدالتی و تحريف دین و به همین خاطر کَُلّ یومٍ عاشورا و کُلّ ارضٍ کَربلا است.

 

بدون ترديد قيام مجاهدانه حضرت اباعبدالله‌الحسين(ع)، ياران بي مثال و اهل بيت آن حضرت، درسي است براي جامعه بشريت تا بياموزند كه رمز ماندگاري و عزت؛ آزادی و آزادگی؛ ايمان است و صبر و استقامت.

 

امروز، حركت جهادي مديريت شهري در عرصه خدمت صادقانه به ساروي هاي عزيز، به تأسی از درس هاي مكتب رفيع عاشوراست که این چنین به صفحه تاریخ این شهر کهن نشسته و با دل‌های شهروندان پیوندی پایدار برقرار کرده است.

 

آیین‌ها و برنامه‌های ماه محرم بهترین تمرین برای وفاق و همدلی همه شهروندان زیر پرچم قدرمشترکی است که همواره منادی مهربانی و عطوفت بوده است. امیدوارم این درس بزرگ مکتب محرم نیز سرمشق رفتار و کردار همه ما در زندگی شود تا بتوانیم با بهره بردن از آن بر مشکلات فائق آییم.

 

اینجانب ضمن تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان، یاد و خاطره رشادت ها و ازخودگذشتگی‌های شهدای دشت کربلا را گرامی داشته و امیدوارم پرچم سرخ قیام امام حسین(ع) به زودی به دست امام عصر(ارواحنا فداه) برافراشته شود و نیز با آرزوي طول عمر بابركت براي ‌پرچمدار استقامت و پایداری عصر حاضر، مقام معظم رهبري(مدّظله‌العالی)، توفيق خدمت براي همه خدمتگزاران صديق نظام اسلامي را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

مهدي عبوري

شهردار ساري

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید