مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری:

ظرفیت‌سازی‌های بومی در راستای ایجاد و ارتقا درآمد پایدار سازمان

کد خبر : 703411 شهریور 1397اخبار 0
نشست صمیمانه ای با حضور یوسفی، نماینده شورای اسلامی شهر ساری، رضایی‌راد بخشدار مرکزی شهرستان ساری و شکری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ساری به میزبانی زارع، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری ساری برگزار شد
ظرفیت‌سازی‌های بومی در راستای ایجاد و ارتقا درآمد پایدار سازمان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای‌سبز شهرداری ساری، در راستای اجرای سیاست‌های کلی سازمان و به منظور بهره گیری از ظرفیت‌های بومی، نشست صمیمانه ای با حضور یوسفی، نماینده شورای اسلامی شهر ساری، رضایی‌راد بخشدار مرکزی شهرستان ساری و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مرکز استان به میزبانی زارع، مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری برگزار شد.

 

نقی زارع، مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری در این نشست با اشاره به برنامه های پیش روی سازمان و ظرفیت‌های اداره منابع طبیعی شهرستان ساری اظهار داشت: در راستای تعامل فی مابین لازم است از تمامی ظرفیت‌های شهر ساری در جهت اشتغال‌زایی، خودکفایی بر اساس داشته های بومی و تامین نیازمندی های گل و گیاه سطوح شهری استفاده گردد.

 

وی ضمن قدردانی از همراهی مسئولان شهری و شهرستانی با برنامه های این سازمان خاطرنشان کرد: ظرفیت عظیم منابع طبیعی با در نظر داشتن بسترهای مناسب برای گسترش فضاهای کشت و تکثیر گیاهان، فرصت مناسبی است که در شرایط اقلیمی مازندران قابلیت بهره گیری را داراست و در همین زمینه با مساعدت مدیریت منابع طبیعی و بخشدار محترم در صدد پویایی این عرصه ها هستیم.

 

 

در این جلسه کوروش یوسفی، نماینده شورای اسلامی شهر ساری، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی اعضای حاضر، به ظرفیت‌های مشترک سازمان پارک‌ها و فضای سبز و اداره منابع طبیعی اشاره نمود و با توجه به سیاست‌های شورای اسلامی شهر در حمایت از استقلال مالی سازمان ها بر ضرورت هم افزایی جهت بهره گیری از این ظرفیت‌ها تاکید کرد.

 

رضایی‌راد، بخشدار مرکزی شهرستان ساری نیز با اشاره به پیگیری های به عمل آمده از همراهی و مساعدت ویژه فرماندار محترم در حمایت از مدیریت جهادی مجموعه شهرداری ساری خبر داد و بر همکاری و پیگیری موضوع تاکید نمود.

 

شکری، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان ساری با بیان اینکه نگاه مثبت مجموعه منابع طبیعی در اعلام وضعیت تقاضای اجرای طرح های پیشنهادی سازمان، به پیشینه همکاری های فی ما بین اشاره و همکاری در واگذاری پارک های جنگلی شهید زارع و سکوتپه( شهید نوبخت) را نیز در همین راستا عنوان نمود.

 

در این نشست با توجه به پیشنهاد سازمان پارک‌ها و فضای سبز جهت بهره گیری از مرتع روستای لیلی‌کلا، جهت ایجاد بستر کشت و تکثیر گل و گیاه در راستای درآمدزایی سازمان و پشتیبانی نیازمندی سطوح شهری هماهنگی های لازم به عمل آمد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید