بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 700510 شهریور 1397اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

انتصاب شهرداران جدید مناطق سه گانه و مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مرکز استان

صبح دوشنبه، در جلسات جداگانه ای که با حضور حمیدفرزانه معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری، محبوب معاون فرهنگی اجتماعی، خواجوندی رییس امور اداری، محمدی کیادهی مشاور شهردار، رضازاده مدیرروابط عمومی شهرداری مرکز استان و کافی رییس حراست شهرداری در مناطق سه گانه و سازمان عمران برگزار گردید احکام مدیریتی شهرداران جدید مناطق و مدیرعامل سازمان عمران ابلاغ گردید.

 

فرزانه با معرفی جابر ملکی به عنوان مدیرعامل جدید سازمان عمران شهرداری مرکز استان افزود: ملکی نیروی متخصص و متعهدی است که درزمان مدیریتش در شهرداری منطقه سه ، اقدامات و پروژه های موثری را اجرایی نمود.

 

معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری مرکز استان با معرفی مهدی کرمی به عنوان شهردار جدید منطقه سه ساری گفت: کاستی های موجود در این منطقه با همراهی شهروندان و مدیریت شهری ونیز برنامه ریزی های مدون مرتفع خواهد شد و با ایده های نو ، در تمامی سطوح این منطقه ، خدمات ارائه خواهد شد .

 

معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری ، محمد حسین قبادی را به عنوان شهردار جدید منطقه دو اعلام نمود و ادامه داد: شهردار جدید این منطقه با تلاش و جدیت طرح جامع تفصیلی را اجرایی نماید و مجموعه شهرداری این منطقه نیز باید در این مسیر همراه و همگام وی باشند.

 

معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری مرکز استان، مصطفی احمدی فولادی را شهردار جدید منطقه یک ساری معرفی نموده و اظهار داشت: وی نیرویی متخصص بوده و با تجربیاتی که در معاونت شهرسازی شهرداری منطقه دو کسب نموده است  ، طرح های جدیدی را در منطقه یک اجرایی خواهد نمود.

 

گفتنی است در این نشست ها با اهداء لوح تقدیر از خدمات شایسته امید ذاکری، سید کمال آقامیری، جابر ملکی و سید حمید هاشمی قدردانی بعمل آمد.

 

 

بازدید مهندس ضرغامی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از بوستان ملل

مهندس عزت الله ضرغامی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور و مقدسی مدیرکل صدا و سیمای استان مازندران به همراه مهدی عبوری شهردار ساری و نجاریان و آقامیری اعضای شورای اسلامی شهر ساری از بوستان ملل بازدید کردند.

 

 

دیدار شهردار ساری با جمعی از روحانیت معظم و سادات معزز به مناسبت عید سعید غدیر خم

مهدی عبوری شهردار ساری به همراه معاونان و مدیران شهری با حضور در بیت جمعی از روحانیت معظم و سادات معزز عید سعید غدیر را تبریک و گرامی داشت.

 

 

قانونگرایی در شهرداری‌ها یکی از عوامل موثر در ترویج اصل شهروندمداری

مصطفی احمدی فولادی شهردار منطقه یک، در نشست با مسئولان واحدها، ضمن ابراز خرسندی از آشنایی و همکاری با مجموعه شهرداری منطقه یک اظهار داشت: توجه به سلسله مراتب اداری، نظم و ساماندهی پرسنل، تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت شهروندان همراه با ارائه مطلوب خدمات از مهمترین دغدغه های شهرداری منطقه است.

 

شهردار منطقه یک با بیان این مطلب که توسعه و موفقیت هر سازمانی با مشارکت و همراهی کلیه کارکنان آن سازمان ارتباطی مستقیم دارد، گفت: امیدواریم در ظلّ توجهات الهی و در سایه مشارکت، همدلی و همراهی پرسنل شهرداری منطقه یک علاوه بر تسهیل بیش از پیش در ارائه خدمت به شهروندان، ثبات رویه را در این منطقه شاهد بوده و در راستای محقق نمودن اهداف عالیه مدیری شهری برای دستیابی به شهری سالم و پویا قدم های موثری برداشته شود.

 

 

تكريم ارباب رجوع و رعایت شاخص های اداری دو اصل عملیاتی پیش روی شهرداری منطقه دو

محمد حسین قبادي شهردار منطقه دو با قدردانی از سید کمال آقامیری شهردار سابق این منطقه و کار ، تلاش ، پیگیری کارکنان مجموعه شهرداری منطقه دو در سال های اخیر ، اظهار داشت: سيد كمال آقاميري با تمام توان در شهرداری منطقه دو و سازمان عمران ، خدمات موثری را برای شهر ساری و شهروندان انجام داده است.

 

شهردار منطقه دو  جلب رضایت شهروندان را از اهداف مجموعه شهرداری این منطقه دانست و خاطر نشان كرد : برنامه ریزی منظم و حرکت در مسیر ریل گذاری شده مدیریت شهری ، توجه به مطالبات به حق شهروندی و  اجرای پروژه های مختلف ، رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت.

 

 

آغاز فصل همدلی و همگرایی در سازمان عمران

جابر ملکی، مدیرعامل این سازمان با تشریح خدمات و تلاش های مهدی عبوری در اجرای پروژه های عمرانی اظهار داشت: همه ما موظف به همراهی با برنامه های تیم مدیریت شهری هستیم و باید با تلاش مضاعف جایگاه سازمانی را ارتقاء ببخشیم.

 

مدیرعامل سازمان عمران از آینده بهتر برای سازمان متبوعش سخن گفت و با تشریح وضعیت کنونی این سازمان، اظهار داشت: افزایش تعاملات راهبردی و تلاش شبانه‌روزی می تواند ما را برای رسیدن به اهداف عالیه سازمان کمک نماید و باید با رویکردی مثبت به آینده سازمان عمران، روزهای درخشانی را برای این مجموعه در نظر بگیریم.

 

 

ایجاد بزرگترین بانک ژن گیاهان شمالی

زارع مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مرکز مازندران طی مصاحبه ای ضمن بیان مطلب فوق اهمیت بانک مذکور را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد:یکی از دغدغه های همیشگی صاحب نظران و کارشناسان امور گل و گیاه این بود که برخی اتفاقات مانند سیل و جا به جایی خاک و ریزش مناطق جنگلی،گونه ها و درختانی که گاه نایاب هستند برای همیشه از بین بروند اما با ایجاد این بانک دیگر چنین دغدغه ای نداریم چون سازمان پارک ها و فضای سبز تمامی این گونه ها را نگهداری و حتی تکثیر می کند ضمن آنکه ما تا امروز سی هزار اصله درخت جنگلی و دوازده گونه نایاب گیاه جنگلی را در سطح شهر کاشته ایم زیرا توصیه اکید دکتر عبوری تبدیل ساری به یک شهر جنگلی است.

 

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری به ضرورت همراهی و همکاری شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز شهر اشاره کرد و گفت:بی تردید مردم با فرهنگ ساری نیک میدانند بدون همراهی آنها نمیتوان شهری سرسبز داشت پس باید دست به دست هم دهیم و حافظ فضای سبز شهر باشیم خاصه کسبه ساری باید بیش از همیشه نقش خود را ایفا کنند تا فضای سبز ساری نماد فرهنگ فرد فرد مردم محسوب شود.

 

 

سومین کنگره بزرگداشت شهدای بسیج کارمندان با محوریت شهید شاخص شهرداری ساری

سومین کنگره بزرگداشت شهدای بسیج کارمندان با محوریت شهید شاخص شهرداری ساری(شهید محسن علیزاده حاجی) و با حضور مهندس ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز استان، اسلامی استاندار مازندران، رضایی فرماندار مرکز استان ، اعضای شورای اسلامی شهر، مهدی عبوری شهردار ساری، معاونان و مدیران شهرداری و مسئولان استانی و شهرستانی به همت امور ایثارگران شهرداری ساری و معاونت فرهنگی سپاه کربلا مازندران در سالن الغدیر سپاه کربلای استان برگزار گردید.

 

عزت الله ضرغامی، سخنران این همایش، با تقدیر از حمایت های مهدی عبوری، شهردار ساری در برگزاری این مراسم ، اظهار داشت: برگزاری این نشست ها در تقویت روحیه معنوی کارمندان در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت رسانی به مردم و تحقق سبک زندگی ایرانی- اسلامی مبتنی بر اصل ولایت نقش موثری دارد.

 

شایان ذکر است در پایان از  تمبر یادبود این مراسم و تصویر شناسنامه شهید شاخص شهرداری محسن علیزاده حاجی رونمایی گردیده و از خانواده شهدای کارمند تجلیل گردید.

 

 

جشن بزرگ ولایت در بوستان ولایت ساری

در آخرین روز از دهه ولایت، جشن بزرگ ولایت به مناسبت عید سعید غدیر در آمفی تئاتر بوستان ولایت ساری به همت شهرداری مرکز استان و بنیاد بین المللی غدیر برگزار گردید.

 

در این مراسم که با حضور فرماندار مرکز استان، شهردار ساری و مدیران شهری، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مسولان شهرستانی و  با استقبال شهروندان ساروی برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، رییس ستاد اقامه نماز استان ، در سخنانی ضمن تشریح اهمیت تاریخی واقعه غدیرخم و با قدردانی از مدیریت شهری بابت برگزاری این جشن باشگوه گفت: واقعه غدیر خم نقطه عطف بزرگ تاریخ اسلام و تاکید بر اهمیت ولایتمداری است، لذا باید ولایتمداری و بصیرت سرلوحه همه کارهای ما قرار گیرد.

 

نورافشانی ، مدیحه سرایی ، اجرای موسیقی و بازی ویژه کودکان ، بخش های  دیگری از این مراسم بود  که با حضور شهروندان ساروی در بوستان ولایت ساری برگزار گردید.

 

 

پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو

پویش سه شنبه های بدون خودرو با همت حوزه تربیت بدنی و تفریحات سالم معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری در روز سه شنبه به همراهی تنی چند از ورزشکاران و شهروندان ساروی با هدف ترویج فرهنگ سلامت شهروندی و اجرای ورزش همگانی و کاهش آلودگی های صوتی و تحقق هوای پاک در مرکز استان برگزار گردید.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید