شهرداری ساری برگزار کرد

جشن بزرگ ولایت در بوستان ولایت ساری

کد خبر : 70019 شهریور 1397اخبار 0
به مناسبت هفته ولایت به همت شهرداری ساری و بنیاد بین المللی غدیر مازندران جشن بزرگ ولایت در بوستان ولایت ساری برگزار گردید
جشن بزرگ ولایت در بوستان ولایت ساری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، در آخرین روز از دهه ولایت، جشن بزرگ ولایت به مناسبت عید سعید غدیر در آمفی تئاتر بوستان ولایت ساری به همت شهرداری مرکز استان و بنیاد بین المللی غدیر برگزار گردید.

 

 

در این مراسم که با حضور فرماندار مرکز استان، شهردار ساری و مدیران شهری، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مسولان شهرستانی و  با استقبال شهروندان ساروی برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، رییس ستاد اقامه نماز استان ، در سخنانی ضمن تشریح اهمیت تاریخی واقعه غدیرخم و با قدردانی از مدیریت شهری بابت برگزاری این جشن باشگوه گفت: واقعه غدیر خم نقطه عطف بزرگ تاریخ اسلام و تاکید بر اهمیت ولایتمداری است، لذا باید ولایتمداری و بصیرت سرلوحه همه کارهای ما قرار گیرد.

 

 

وی با اشاره به روایت متعدد و تاکیدات بزرگان دینی و مذهبی نسبت به اهمیت عید سعید غدیر، افزود: فرهنگ سازی فلسفه واقعه غدیرخم و ترویج آن در میان جوانان نقش موثری در مسیر مقابله با نقشه های دشمنان خواهد داشت.

 

 

شایان ذکر است، نورافشانی ، مدیحه سرایی ، اجرای موسیقی و بازی ویژه کودکان ، بخش های  دیگری از این مراسم بود  که با حضور شهروندان ساروی در بوستان ولایت ساری برگزار گردید.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید