به همت اداره امور ایثارگران شهرداری ساری و معاونت فرهنگی سپاه کربلا استان مازندران برگزار شد

سومین کنگره بزرگداشت شهدای بسیج کارمندان با محوریت شهید شاخص شهرداری ساری

کد خبر : 69947 شهریور 1397اخبار 0
سومین کنگره بزرگداشت شهدای بسیج کارمندان با محوریت شهید محسن علیزاده حاجی(شهید شاخص شهرداری ساری) و با حضور عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد
سومین کنگره بزرگداشت شهدای بسیج کارمندان با محوریت شهید شاخص شهرداری ساری

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری سومین کنگره بزرگداشت شهدای بسیج کارمندان با محوریت شهید شاخص شهرداری ساری(شهید محسن علیزاده حاجی) و با حضور مهندس ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز استان، اسلامی استاندار مازندران ، رضایی فرماندار مرکز استان ، اعضای شورای اسلامی شهر ، مهدی عبوری شهردار ساری، معاونان و مدیران شهرداری و مسئولان استانی و شهرستانی به همت امور ایثارگران شهرداری ساری و معاونت فرهنگی سپاه کربلا مازندران در سالن الغدیر سپاه کربلای استان برگزار گردید.

 


 

این همایش با گرامیداشت ایام مبارک دهه ولایت و عید سعید غدیر آغاز گردید و در ادامه سخنران این مراسم، عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

 

 

 

وی با تقدیر از حمایت های مهدی عبوری، شهردار ساری در برگزاری این مراسم ، اظهار داشت: برگزاری این نشست ها در تقویت روحیه معنوی کارمندان در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت رسانی به مردم و تحقق سبک زندگی ایرانی- اسلامی مبتنی بر اصل ولایت نقش موثری دارد.

 

 

 

ضرغامی به جنگ های نرم و روانی دشمنان برای هدف قرار دادن جوانان ایرانی اشاره نمود و خاطرنشان کرد: با بصیرتی که در میان مردم و علی الخصوص جوانان وجود دارد نقشه های دشمنان شناسایی و نابود خواهد شد.

 

 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: با الگو قرار دادن فرهنگ شهادت و راه شهدا و بصیرت آنان، دشمنان در هیچ عرصه ای بر ما غلبه نخواهند کرد.

 

 

 

شایان ذکر است در پایان از  تمبر یادبود این مراسم و تصویر شناسنامه شهید شاخص شهرداری محسن علیزاده حاجی رونمایی گردیده و از خانواده شهدای کارمند تجلیل گردید.

 

 


اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید