معاون خدمات شهری شهرداری ساری خبر داد:

اجرای طرح های جدید برای ساماندهی دستفروشان هسته مرکزی شهر

کد خبر : 69594 شهریور 1397سازمان میادین 0
ناصر معیل به لزوم ساماندهی دستفروشان اشاره نموده و گفت: این امر در دستور کار قرار گرفته و بزودی دستفروشان خیابان های قارن و انقلاب ساماندهی شده و در مکان جدیدی که برای آنها در نظر گرفته شده است مستقر خواهند شد
اجرای طرح های جدید برای ساماندهی دستفروشان هسته مرکزی شهر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی  سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری مرکز استان ، جلسه ساماندهی دست فروشان خیابان قارن ساری با حضور معیل معاونت خدمات شهری شهرداری ، معینی مدیرعامل سازمان میادین ، سرهنگ باقری معاونت راهور فرماندهی انتظامی استان ،  سرهنگ مفتونیان نماینده فرماندهی انتظامی مرکز استان ، علی اکبر غفرانی نماینده فرمانداری  شهرستان ، سرگرد موسوی  نماینده یگان امداد و مسئولان مربوطه برگزار گردید.

 

 

 

در این جلسه ناصر معیل ، معاون خدمات شهری شهرداری ساری  به ساماندهی دست فروشان خیابان های قارن و انقلاب اشاره نموده و اظهار داشت:  اسقرار دستفروشان در این خیابان ها موجب  افزایش بار ترافیکی ، معضلات در عبور و مرور شهروندان گردیده و بر این اساس شهرداری ساماندهی این کسبه  را در دستور کار قرار داده و اجرایی خواهد نمود.

 

 

 

وی  بند صریح قانون بند 2 ماده  قانون55 شهرداری ها (عدم ایجاد سد معبر) و بند 18 همین ماده (تهیه تعیین میدان های عمومی برای خرید و فروش ارزاق) ، را مورد توجه قرار داد و افزود: شهرداری ساری با در نظر گرفتن مکانی که دارای  کلیه امکانات لازم اعم از سرویس بهداشتی و پارکینگ بوده  ، نسبت به ساماندهی دست فروشان سطح شهر اقدام خواهد نمود و در این راستا  استقرار آنها در لاین جدید خیابان مازیار از ساعت 20 الی 23 بعنوان بازار شب اجرایی می گردد.

 

معیل ، سازمان میادین میوه و تره و بار شهرداری ساری را مجری  این طرح عنوان کرد و ادامه داد:  امیدوارم با همت این سازمان و حمایت های مدیریت شهری این طرح به بهترین نحو ودر جهت کسب رضایت شهروندان عملیاتی  گردد.

 

معاون خدمات شهری شهرداری ساری به ضرورت همکاری و تعامل دستگاه ها برای جلب رضایت شهروندان اشاره نموده و خاطر نشان کرد:  سازمان میادین قبل از آغاز اجرای این طرح ، اطلاع رسانی جامع و کاملی را برای ثبت نام متقاضیان  در سطح شهر انجام داده تا دستفروشان و کسبه در زمان معین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

 

معینی مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری ساری نیز در ادامه ضمن اعلام آمادگی این سازمان برای اجرای این طرح گفت: مجموعه سازمان میادین میوه و تره بار اقدامات لازم را برای اطلاع رسانی این طرح ، استقرار دستفروشانی در مکان جدید و کسب رضایتمندی شهروندان انجام خواهد داد.

 

 در ادامه این جلسه مسئولان مربوطه نیز نظرات و پیشنهادات خود  را پیرامون نحوه اجرای طرح ساماندهی دستفروشان خیابانهای مرکزی شهر ارائه نمودند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید