در اختتامیه جشنواره مطبوعات:

کسب رتبه های برتر توسط کارکنان شهرداری ساری در جشنواره رسانه و مطبوعات

کد خبر : 685021 مرداد 1397اخبار 0
راحله حاجیان ، مهدی رضی ، سجاد پیروزپیمان و زهرا بشیری رتبه های برتر در بخش های مختلف جشنواره مطبوعات استانی و ملی را کسب نمودند
 کسب رتبه های برتر توسط کارکنان شهرداری ساری در جشنواره رسانه و مطبوعات

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، اختتامیه هفتمین جشنواره مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری با حضور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان استانی و مدیران دستگاه های اجرایی استان در شهرستان نور برگزار شد.

 

در این جشنواره، راحله حاجیان موفق به کسب رتبه برتر در بخش ویژه شعار سال گردید؛ حاجیان روزنامه نگار برجسته و پیشکسوت هم اکنون رئیس انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان و مشاور شهردار ساری در امور بانوان و خانواده است.

 


 

مهدی رضی مسئول روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری و مدیر مسئول هفته نامه تخصصی ورزشی توپ‌ِپُر و سایت مازنداسپرت نیز در اختتامیه این جشنواره، رتبه نخست را در بخش طنز اجتماعی کسب نمود.

 


 

در ادامه این مراسم، زهرا بشیری از کارکنان معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان و دبیر انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان مازندران در بخش یادداشت و مقاله، در هفتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه‌های خبری، عنوان شایسته تقدیر را از آن خود کرد.

 


 

همچنین سجاد پیروزپیمان، مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری نیز بعنوان نفر اول بخش گزارش در چهارمین جشنواره ملی رسانه های برتر و فعالان مجازی در میان 1350 اثر که به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار شد، معرفی گردید.

 

 

 

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری این موفقیت را به همکاران محترم تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت و بهروزی برای آنان دارد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید