مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری خبر داد:

جانمایی 58 کلبه و آموزش 26 هزار شهروند دراجرای طرح تفکیک زباله از مبداء

کد خبر : 684620 مرداد 1397اخبار 0
عباس رجبی ، فرهنگ سازی و آموزش شهروندی را گام موثری در اجرای تفکیک زباله از مبداء دانست وگفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و جانمایی 58 کلبه ، به 26 هزار نفر از شهروندان در بخش های مختلف آموزش های لازم در زمینه تفکیک زباله از مبدأ ارائه گردید
جانمایی 58 کلبه و آموزش 26 هزار شهروند دراجرای طرح تفکیک زباله از مبداء

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری مرکز استان، عباس رجبی، مدیرعامل این سازمان به اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء اشاره نموده و اظهار داشت: این طرح با جانمایی 58 کلبه تحت عنوان تپش در نقاط مختلف شهر در حال اجراست و اجرای آن با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و نیز همراهی مسئولان و شهروندان گسترش پیدا خواهد کرد.

 

 

 

وی فرهنگ سازی و آموزش شهروندی را گام موثری در اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان ، به 26 هزار نفر از شهروندان در بخش های مختلف آموزش های لازم در زمینه تفکیک زباله از مبدأ ارائه گردید.

 

رجبی آموزش را رکن اساسی فعالیت های سازمان مدیریت پسماند دانست و ادامه داد: بر این اساس، فرهنگ سازی و آموزش این طرح در مدارس، مساجد، اصناف، ادارات در دستورکار قرار گرفته و اجرایی شد.

 

 

این مسئول با قدردانی از همراهی شهروندان در تفکیک زباله، تصریح کرد: طرح تفکیک پسماند شهر در بخش های مختلفی مانند آپارتمان ها، اصناف، مراکز تجاری، صنعتی و بخش های درمانی نیز عملیاتی گردید.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در پایان خاطر نشان کرد: این سازمان از ظرفیت های موجود در اجرای این طرح استفاده کرده و از ارائه پیشنهادات کارشناسان و شهروندان استقبال خواهد نمود.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید