پیام شهردار:

پیام شهردار ساری به مناسبت گرامیداشت هفدهم مرداد، روز خبرنگار

کد خبر : 681916 مرداد 1397اخبار 0
به گزارش روابط عمومی شهرداری ساری، مهدی عبوری، شهردار مرکز استان در پیامی، هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت. متن پیام به این شرح است
پیام شهردار ساری به مناسبت گرامیداشت هفدهم مرداد، روز خبرنگار

 

 

                                                                            بسمه تعالی

 

             جان نباشد جز خبر در آزمون                   هر که را افزون خبر، جانش فزون

            اقتضای جان چو ای دل آگهی است           هر که آگه‌تر بود، جانش قوی است

 

هفدهم مردادماه "روز خبرنگار" یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان خصوصاً خبرنگاران پرتلاش شهرم ساری تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه، جدّ و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه، ارج می‌نهم.

 

بدون تردید تكريم معيارها مقدم بر تكريم مصداق هاست و اساساً پاسداشت اهل قلم و خبرنگاران نبايد گزينشي باشد، بلكه بايد از معيارها تجليل نمود. یقیناً اصحاب قلم و رسانه اهل تعامل هستند و اما حتما خبرنگار واقعي اهل معامله نيست چراکه خبرنگار ارزش آفرين، نقدنگار، واقعيت‌پرداز و حقیقت نواز است.

 

استقلال فكري خبرنگاران و اصالت قلم اهل رسانه مهم ترین عوامل پیشرفت در این حوزه است. از سویی مديران باید بدون توجه به تعلق خاطر جناحي و سياسي خبرنگار با آنان همکاری نمایند و از سوی دیگر، پيام خبري يك خبرنگار بايد تاثيرگذار باشد و قطعاً هر انديشه صاحب قلمي كه در نشر آگاهي تواناتر باشد ارزشمندتر است.

 

همت والای شما خبرنگاران شهر ساری در اطلاع رسانی خصوصاً در حوزه مدیریت شهری، بیان مسائل شهری و دیدگاه های شهروندان و همچنین تبیین صحیح و به دور از موضع‌گیری‌های جناحی و گروهی در راستای آگاهی‌بخشی در زمینه خدمات عمرانی و فعالیت های فرهنگی مدیریت شهری، ستودنی است.

 

اینجانب در روز خبرنگار که به نيكي با روز آسماني شدن خبرنگار شهيد محمود صارمي قرين گشته است؛ مجال را مغتنم دانسته، ضمن عرض تبريك مجدد اين روز به خبرنگاران و اصحاب رسانه، پاسداشت و تكريم اين عزيزان به يك روز را، ظلم به اين قشر ساعي در راستای آگاهی بخشی و تبيين انديشه هاي ارزشي جامعه مي دانم.

 

مهدی عبوری

شهردار ساری

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید