معاونت شهرسازی منطقه:

رعایت اصول شهرسازی در راستای حفظ سیمای شهری

کد خبر : 67122 مرداد 1397اخبار 0
مهندس شعبانی از افزایش صدور پروانه های ساختمانی و کاهش تخلفات ساختمانی نسبت به سال گذشته خبر داد.
رعایت اصول شهرسازی در راستای حفظ سیمای شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، مهندس شعبانی معاونت شهرسازی منطقه ضمن اشاره به اینکه نظارت و بررسی دقیق بر املاک سطح منطقه از وظایف شهرداری می باشد، افزود: همفکری و همگرایی بین همکاران در راستای افزایش راندمان کاری در جهت ارائه خدمات به شهروندان را امری لازم و ضروری دانست.

براساس این گزارش، معاونت شهرسازی منطقه با بیان اینکه شهر خوب با همراهی و همکاری شهروندان ساخته می شود، عنوان کرد: حوزه شهرسازی با همکاری اداره ممیزی  و املاک شهرداری ساری برای برداشت اطلاعات املاک منطقه با هدف به روز رسانی  اطلاعات موجود در حال انجام می باشد، و انتظار می رود شهروندان با همراهی کارشناسان  مجموعه شهرداری سهم بسزایی در عمران و آبادانی منطقه داشته باشند.

معاونت شهرسازی منطقه از افزایش صدور پروانه های ساختمانی و کاهش تخلفات ساختمانی نسبت به سال گذشته را از جمله اقدامات این حوزه برشمرد و گفت : در زمان مراجعه شهروندان، آگاه سازی آنها از قوانین و مقررات شهرسازی و سرعت بخشیدن به امور صدور پروانه های ساختمانی توسط کارشناسان، همکاری و همراهی بیشتری صورت پذیرد که این تعامل باعث دلگرمی و شور و اشتیاق شهروندان برای قرار گرفتن در مسیر قانونی اخذ پروانه خواهد شد.

وی هماهنگی و تعامل واحد کنترل و نظارت منطقه با شهروندان را در جلوگیری از تفکیک های غیر مجاز در سطح منطقه مهم برشمرد و افزود: برنامه ریزی دقیق و صحیح به همراه استقرار گروه های مختلف در سطح منطقه باعث جلوگیری از  تخلفات ساختمانی می شود و امید است شاهد هیچ گونه تخلف و ساخت ساز غیر مجاز در سطح منطقه نباشیم.

مهندس شعبانی در پایان از شهروندان خواست قبل از هرگونه خرید و فروش زمین از شهرداری استعلامات لازم گرفته شود تا در امورات دچار مشکل نشوند.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید