.

نشاط اجتماعی ارمغان توسعه ورزش همگانی

کد خبر : 66971 مرداد 1397امور تربیت بدنی و تفریحات سالم 0
مجید جعفری کارشناس مسئول واحد تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرداری گفت: شهرداری ساری در گذران اوقات فراغت امکاناتی را مهیا نمود تا شهروندان با کمترین هزینه و امکانات، سلامت جسمی و روحی خود را حفظ کنند.
نشاط اجتماعی ارمغان توسعه ورزش همگانی

 

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، مجید جعفری کارشناس مسئول واحد تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرداری با تاکید براینکه ورزش از شاخصه های مهم توسعه انسانی بشمار میرود، اظهار داشت: درجامعه امروزی ورزش موجب افزایش امید به زندگی، ایجاد و ارتقای سلامت افراد مختلف می شود.

جعفری در ارائه برنامه و فعالیت های ورزشی در جشنواره اوقات و فراغت شهرداری ساری با تاکید براینکه برنامه ریزی برای اوقات فراغت اقشار مختلف در سلامت روحی و روانی شهروندان و کاهش آسیب های اجتماعی و فردی تاثیرگذار است، افزود: در این مسیر ورزش یکی از مهمترین فعالیت ها در برنامه ریزی اوقات فراغت دارد.

 

کارشناس مسئول واحد تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرداری با ابراز اینکه وجود فضای ورزشی را به عنوان یک حق شهروندی محسوب می شود، تصریح کرد: شهرداری ساری با توسعه اماکن تفریحی و ورزشی نقش مهمی را در ارتقای نشاط اجتماعی و سلامت شهروندی را ایفا نموده است.

جعفری گفت:  شهرداری ساری با نگاه مدیریتی درتامین تسهیلات شهری و رفاهی مردم شهر؛ گذران اوقات فراغت  را با خواسته ها و نیازهای شهروندان،برنامه ریزی می کند.

وی افزود: بر همین اساس از سوی شهرداری امکاناتی مهیا شده تا شهروندان با کمترین هزینه و امکانات، سلامت جسمی و روحی خود را حفظ کنند.

 

 

مجید جعفری به فعالیت های ورزشی در جشنواره اوقات فراغت شهرداری اشاره کرد و گفت: ورزش بوستان ها، جشنواره بازی های کودکان، فستیوال بدمینتون، پرتاب پنالتی بسکتبال، مسابقات فوتبال چمنی، فوتبال گل کوچک، مسابقات والیبال ساحلی در راستای اهداف ورزش و سلامت شهروندی برگزار می شود.

وی  بازی های بومی و محلی را در راستای ورزش شهروندی و شناخت فرهنگ بومی و مسابقات رالی خانوادگی را ویژه پرسنل و شهروندان در راستای اهداف اداری و سازمانی وسلامت شهروندی اعلام نمود.

وی در ادامه بیان داشت: جشنواره اردو ساحلی در ساحل فرح آباد، اردو و راهپیمایی جنگلی در جنگل شهید زارع و مناطق جنگلی و ییلاقی اطراف ساری، مسابقات ویژه مسافران در راستای اهداف گردشگری ورزشی نیز برگزار می شود.

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید