رییس شورای اسلامی کار شهرداری ساری

تحقق مطالبات و رفع مشکلات کارگری در اولویت برنامه مدیریت شهری

کد خبر : 668030 تیر 1397اخبار 0
محمدی کیادهی در نشست با مسئولان سراهای تداوم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری ضمن اشاره به پیگیری های شورای اسلامی کار در زمینه رفع مشکلات کارگران شاغل در شهرداری گفت: تحقق مطالبات و حل مشکلات کارگران شهرداری در اولویت برنامه مدیریت شهرداری ساری قرار دارد
تحقق مطالبات و رفع مشکلات کارگری در اولویت برنامه مدیریت شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، محمدحسن محمدی کیادهی رییس شورای اسلامی کار شهرداری مرکز استان و اعضای این شورا با مدیران سراهای تداوم شهرداری ساری دیدار و در راستای فعالیت ها و مشکلات موجود به گفتگو نشستند.

 

محمدی کیادهی مشاور شهردار در امورشورا و رییس شورای اسلامی کار شهرداری مرکز استان در ابتدای این نشست کارگران را بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی دانست و اظهار داشت: شوراهای اسلامی کار در راستای  بهبود شرایط کار وگسترش امکانات رفاهی و حفظ حقوق قانونی کارگران، گره گشایی از مسائل ومشکلات کارگری با همکاری کارفرمایان در جهت حفظ فرصت های شغلی موجود تلاش می کند.

 

کیادهی با تاکید بر اینکه  جامعه ای که کارکنان وکارگران از حق و حقوق خود آگاه باشند، جامعه کمتر دچار آسیب قانونی خواهد شد، افزود: کارگر مشکل خود را باسکوت فریاد می زند و ما صدای کارگران هستیم و اعضای شورای اسلامی کار حامی کارگران  هستند.

 

وی ایجاد وحدت و همبستگی، رفع تبعیض ها در بین کارگران را بسیار با ارزش خواند و تصریح کرد: تعامل و روحیه کارآفرینی و همبستگی در میان کارگران شهرداری و سازمان های تابعه در میزان رضایتمندی شهروندان تاثیرگذار می باشد.

 

محمدی کیادهی در ادامه توجه به نیاز و مطالبات کارگران شهرداری را ضروری عنوان کرد و گفت: بدون شک نقش کارگران در پیشرفت  و توسعه فعالیت ها عمرانی، خدماتی، رفاهی و نیز در راستای پیشبرد اهداف شهرداری انکار ناپذیر است.

 

وی با تاکید بر نقش مهم کارگران شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان گفت: در این راستا تحقق مطالبات و حل مشکلات کارگران شهرداری در اولویت برنامه مدیریت شهرداری ساری قرار دارد و اعلام می کنم با درایت و حمایت مهدی عبوری شهردار مرکز استان کارگران مطمئن باشند که اجازه نخواهیم داد، حقی از آنها ضایع شود.

 

رییس شورای کارگری شهرداری ساری به اشتغالزایی شهرداری ساری در سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: تاسیس سراهای تداوم در مناطق مختلف شهر علاوه بر ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و بهداشتی، بستری برای ایجاد اشتغال را نیز فراهم کرد.  وی با اشاره به خدمات دهی بسیار خوب  در سرای تداوم به شهروندان و توسعه چشمگیر این خدمات در این دوره بیان کرد: در تاسیس سرای تداوم بر بکارگیری و جذب پرسنل با تحصیلات عالیه و مرتبط با فعالیت ها اصرار داشتم و امروز که شاهد این امر هستم بسیار خرسندم و قطعا در ارائه خدمات تاثیرگذار بوده است.

 

کیادهی بر رویکرد مدیریتی شهردار ساری " فرهنگ همسنگ عمران" اشاره کرد و گفت: شهر موجود زنده است و نشاط اجتماعی و فرهنگی همزمان با اجرای پروژه های عمرانی نیاز شهر و شهروند می باشد.

 

رییس شورای اسلامی کار شهرداری ساری گفت: درحال حاضر اگر پروژه های عمرانی براحتی پیشرفت می کند با مشارکت شهروندان شکل می گیرد و این مشارکت نتایج فعالیت های فرهنگی، آموزشی و اجتماعی است.

 

در ادامه جلسه، اعضا شورای اسلامی کار و مدیران سراهای تداوم به بحث و ارائه نظر در موضوعات مطروحه پرداختند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید