توسط فرمانده سپاه کربلای استان صورت گرفت:

تقدیر از مشارکت شهرداری ساری در برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب

کد خبر : 665326 تیر 1397اخبار 0
در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: تلاش و کوشش صادقانه شما در برگزاری نمایشگاه "صدفی برای مروارید" در هفته عفاف و حجاب در سال حمایت از کالای ایرانی شایسته تقدیر است
تقدیر از مشارکت شهرداری ساری در برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، در پی برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب با مشارکت شهرداری‌های ساری و قائمشهر با محوریت بسیج کارگری استان، طی لوحی از سوی سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از خدمات راحله حاجیان مشاور شهردار ساری در امور بانوان و خانواده در راستای مشارکت فعالاته در برگزاری نمایشگاه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تقدیر شد.

 

در بخشی از این تقدیر نامه آمده است: تلاش و کوشش صادقانه شما در برگزاری نمایشگاه "صدفی برای مروارید" در هفته عفاف و حجاب در سال حمایت از کالای ایرانی شایسته تقدیر است.

 

شایان ذکر است نمایشگاه عفاف و حجاب با 24 غرفه به صورت کشوری در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و به منظور حمایت از تولید کنندگان ایرانی برگزار و مورد استقبال شهروندان و هم استانی ها قرار گرفت.

 

همچنین، در اختتامیه نمایشگاه، رضایی جانشین فرماندهی سپاه مازندران از مشارکت فعالانه شهرداری ساری در برگزاری این رویداد ارزشمند قدردانی نمود.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید