محمودی رئیس اداره درآمد منطقه:

ایجاد درآمد پایدار/افزایش خدمت رسانی به شهروندان

کد خبر : 658520 تیر 1397اخبار 0
رئیس اداره درآمد ازشناسایی ظرفیت های منطقه برای توسعه و ایجاد درآمد پایدار خبر داد.
ایجاد درآمد پایدار/افزایش خدمت رسانی به شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، محمودی ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت های حوزه درآمدی از سال گذشته تا به امروز، افزود: با وجود مراجعات گسترده شهروندان به منطقه، کارشناسان مجموعه باید علاوه بر تسریع در امور، با سر لوحه قراردادن تکریم ارباب رجوع موجب فراهم آوردن رضایت شهروندان گردند.

بر اساس این گزارش، وی اظهار داشت: اداره درآمد یکی از مهمترین و حساس ترین واحدهای شهرداری می باشد و با توجه به حساسیت و اهمیت بالایی که این حوزه در خدمت رسانی به شهروندان دارد، نقش مستقیم و به سزائی در تاُمین هزینه های فنی و عمرانی و شهرسازی دارد.

این مقام مسئول به  تقویت ظرفیت های درآمدی برای شکوفایی و توسعه منطقه اشاره کرد و افزود: بهبود روش های کسب درآمد های نقدی و غیر نقدی و وصول بدهی، استفاده بهینه از امکانات شهرداری، صرفه جویی و پرهیز از هرگونه اسراف، خود عامل دیگری در افزایش درآمد و درآمد پایدار بشمار می آید.

رئیس اداره درآمد از همکاری و همراهی شهروندان تشکر نمود و تاکید کرد: تمامی درآمد هایی که این مجموعه کسب می کند، صرف عمران و آبادانی منطقه می گردد و امیدواریم بتوانیم آنگونه که شایسته همشهریان فهیم منطقه است، ارائه خدمت نماییم.

محمودی در ادامه ضمن تشکر از حمایت های مهندس ملکی  شهردار منطقه، افزود: همه همکاران باید تمام تلاش خود را برای دست یابی به اهداف و برنامه های مد نظر و همچنین شناسایی شاخص های مهم و راهکارهای عملی و موثر در وصول مطالبات جهت ارتقای بیش از پیش منطقه به کار گیرند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید