عملیات لکه گیری آسفالت معابر توسط واحد عمران منطقه

کد خبر : 658019 تیر 1397اخبار 0
به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و تردد شهروندان عملیات لکه گیری آسفالت معابر توسط واحد عمران منطقه در حال انجام است .
عملیات لکه گیری آسفالت معابر توسط واحد عمران منطقه

به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، ابراهیم جعفری مسئول واحد عمران شهرداری منطقه  با اشاره به بهبود کیفیت گذرها و توزیع یکسان امکانات در نقاط مختلف منطقه ، گفت : عملیات لکه گیری آسفالت معابر در چندین نقطه از محدوده منطقه به همت واحد عمران منطقه انجام شد .

ابراهیم جعفری اظهار داشت : به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و تردد شهروندان ، پرسنل واحد عمران با تلاش شبانه روزی اقدام به ترمیم آسفالت خیابان های مختلف سطح شهروهمچنین زیرسازی و ایجاد جدول در محدوده منطقه نمودند .

وی ادامه داد : به مرور زمان ، با فرارسیدن فصول سرد سال ، بارش های فصلی و استفاده از شن و نمک آسیب های پنهان مذکور به سرعت آشکار شده و مشکلات عدیده ای را برای شهروندان فراهم می سازد.

این مسئول اضافه کرد: از این رو، شهرداری بر اساس اصل جلب رضایت شهروندان ، پیشگیری را بر درمان ترجیح داده و نسبت به تصحیح آسفالت در نقاط مختلف شهر اقدام کرد .

ابراهیم جعفری ضمن عذرخواهی از شهروندان گرامی به دلیل اجرای برخی طرح‌های تراش آسفالت و لکه‌گیری طی ساعات روز خاطرنشان کرد : بار دیگر تاکید می کنم که همه تلاش مدیریت شهری منطقه کسب رضایت شهروندان است .

مسئول واحد عمران منطقه در ادامه گفتگوی خود انجام عملیات کنده کاری مسیر حفاری و ترمیم به مساحت  300متر و عملیات لکه گیری با با آسفالت و بتن به تعداد 40 سرویس نیسان عنوان کرد.

ابراهیم جعفری افزود : عملیات تعمیر و ترمیم جداول خیابان های مختلف منطقه تا حدودی انجام شده و بزودی با تلاش شبانه روزی واحد عمران و به منظور تامین رفاه حال اهالی به طور کامل انجام می شود .

ترمیم جوی آب 50 متر ، پیاده رو سازی 185متر ، احداث نوه بتنی 60متر ، ساخت پل 100متر و جوش پل های شکسته 140 مورد ، تخریب دیوار 33 مورد ، دیوار چینی 93 مورد، قالب بندی و بتن ریزی به متراژ 70 متر، جمع آوری  و حمل نخاله 45سرویس و نصب تعداد 130 عدد یو فلزی در راستای بهبود محیط شهری ، زیباسازی مناظر عمومی شهری ، توسعه بهداشت عمومی ،آراستگی و تغییر چهره شهر از ابتدای سال 97سخن پایانی مسئول واحد عمران منطقه بود .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید