رئیس سازمان آتش نشانی خبر داد :

961 مورد بازديد ايمني و برگزاری 7392 نفر ساعت آموزش طي سه ماهه نخست سال جاري

کد خبر : 657119 تیر 1397آخرین اخبار 0
طی اين مدت ، از 789 واحد مسكوني ، 108 واحد تجاري و 64 واحد از ادارات و سازمان ها در نقاط مختلف شهر ساري بازديد ايمني بعمل آمد و 1114 نفر ساعت آموزش به پرسنل اين سازمان و 6278 نفر ساعت آموزش به شهروندان ارائه شد.
961 مورد بازديد ايمني و برگزاری  7392 نفر ساعت آموزش طي سه ماهه نخست سال جاري

 

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري ساري ، حسن کلانتری رئیس سازمان آتش نشاني ساري از 961 مورد بازديد ايمني و برگزاری 7392 نفر ساعت آموزش ایمنی طي سه ماهه نخست سال جاري خبر داد.
وي افزود: طی اين مدت ، از 789 واحد مسكوني ، 108 واحد تجاري و 64 واحد از ادارات و سازمان ها در نقاط مختلف شهر ساري بازديد ايمني بعمل آمد.
مهندس کلانتری به فعاليت هاي مختلف اداره پيشگيري سازمان اشاره و صدور 24 گواهي حريق و حادثه و صدور 16 گزارش بررسي علت وقوع حوادث، به درخواست ادارات بيمه ، مراجع قضايي و شهروندان حادثه ديده را از ديگر اقدامات بخش پيشگيري و كارشناسي سازمان طي اين مدت برشمرد .
وي به ارائه آموزش هاي اين سازمان به دانش آموزان مدارس ، شهروندان ، كاركنان ادارات و سازمان ها ، كارگران كارگاه ها و كارخانجات اشاره و بيان كرد: با توجه به تقسيم بندي آموزش به دو بخش درون سازماني و برون سازماني از كل آموزش هاي ارائه شده در سه ماهه نخست سال جاري 1114 نفر ساعت آموزش به پرسنل اين سازمان و 6278 نفر ساعت آموزش به شهروندان ارائه شد.
مهندس کلانتری با اشاره به آمادگي كامل اين سازمان جهت ارائه آموزش ها و مشاوره ايمني ، ياد آور شد: شهروندان عزيز مي توانند با مراجعه به اداره آموزش و پیشگیری اين سازمان يا تماس با شماره ۳۳۲۶۰۱۴۰ از زمان بندي آموزش آگاهی و از خدمات ايمني و مشاوره لازم بهره مند گردند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید