مهندس ملکی شهردار منطقه:

توسعه مناطق الحاقی / اجرای پروژه های عمرانی با پیوست های فرهنگی

کد خبر : 656917 تیر 1397اخبار 0
جلسه ای به ریاست ملکی شهردار منطقه و با حضور معاونین و مسئولین مربوطه در ناحیه یک منطقه برگزار گردید.
توسعه مناطق الحاقی / اجرای پروژه های عمرانی با پیوست های فرهنگی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، این جلسه به ریاست مهندس ملکی شهردار منطقه و با حضور معاونین، مسئولین مربوطه و پرسنل ناحیه در راستای ارائه خدمات متوازن و بهنگام و دسترسی آسان شهروندان به امکانات شهری در نواحی الحاقی برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، مهندس ملکی ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت های انجام شده در نواحی الحاقی در راستای سیاست های مدیریت شهری، افزود:آبادانی هرچه بیشتر نواحی باید با بررسی و برنامه ریزی دقیق و با پشتکار بیش از پیش همکاران در همه حوزه ها انجام پذیرد تا به اهداف مدنظر دست یابیم.

شهردار منطقه از ادامه روند فعالیت های فنی و عمرانی در نواحی تاکید کرد و افزود: با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در همکاران باید تمامی پروژه های اجرایی را با محوریت گردشگری و جذب توریسم به همراه پیوست های فرهنگی همچون فاز دوم پارک ملل و پارک جنگلی در حال اجرای سکوتپه که باعث توسعه و زیبایی منظر شهری و ایجاد رضایتمندی شهروندان می شود، اجرا گردد.

 

وی از پتانسیل و نیروی کار غنی در ناحیه اشاره کرد و افزود: همکاران با تعامل، همدلی و همفکری بیشتر و با تشکیل گروه های جهادی مختلف معضلات و مشکلات نواحی را رسد کرده تا با اجرای پروژه های مختلف فنی و عمرانی این معضلات را هرچه سریع تر رفع و موجب رضایت شهروندان شود.

این مقام مسئول از واحد های کنترل و نظارت و شهرسازی خواست تا با نظارت مستمر و بررسی های دقیق تفکیک های صورت گرفته در نواحی و شناسایی املاک و جمع آوری اطلاعات تا رسیدگی به امورات شهروندان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

در ادامه خان محمدی سرپرست ناحیه ضمن ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات اجرایی در نواحی و برنامه های آتی، از حمایت های مهندس ملکی شهردار منطقه قدردانی بعمل آورد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید