شهردار منطقه دو ساری:

ارائه خدمات شهروندی با رویکرد توسعه محور و براساس نیازسنجی

کد خبر : 656317 تیر 1397اخبار 0
آقامیری با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه دو در محلات الحاقی گفت: پروژه های عمرانی و خدماتی با رویکرد توسعه محور و براساس نیازسنجی های کارشناسانه عملیاتی خواهد شد
ارائه خدمات شهروندی با رویکرد توسعه محور و براساس نیازسنجی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، سیدکمال آقامیری ، شهردار این منطقه با اشاره به زیبایی بصری سطح منطقه دو شهری اظهار داشت: در راستای بهسازی و زیباسازی فضای شهری، تابلوها، داربست ها و ریسه های غیرمجاز از سطح منطقه جمع آوری گردیده است.

 

وی به نصب تابلوهای شناسایی معابر و خیابان ها اشاره نموده و افزود: در راستای رفاه حال شهروندان و گردشگران، نصب تابلوهای شناسایی در معابر و خیابان‌های سطح منطقه دو شهری در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شد.

 

آقامیری با تاکید بر برنامه ریزی های مدون و ارائه خدمات شهروندی در مناطق الحاقی در راستای توسعه متوازن  شهری، گفت:  به همت مجموعه ناحیه یک شهرداری منطقه دو، پروژه های عمرانی و خدماتی با رویکرد توسعه محور و براساس نیازسنجی های کارشناسانه عملیاتی گردیده است.

 

این مسئول پروژه های عمرانی و خدماتی در محلات الحاقی را مورد توجه قرار داد و افزود: تیم های عملیاتی ناحیه یک شهرداری منطقه دو، پروژه های عمرانی ترمیم مسیر حفاری و روکش آسفالت معابر و خیابان ها، احداث کانال هدایت آب های سطحی  و جدول کانیو و نیز اقدامات خدماتی مانند  لایروبی کانال ها، جمع آوری نخاله ، رفت و روب معابر، جانمایی سطل های زباله جدید را در این محلات اجرایی نمودند.

 

شهردار منطقه دو ساری  با اشاره به  نظارت مستمر  کارشناسان این منطقه بر روند اجرای پروژه ها مختلف  خاطر نشان کرد: ارائه خدمات شهروندی در راستای توسعه متوازن شهری و با برنامه ریزی های مدون در تمام سطوح منطقه دو شهری اجرایی خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید