به روایت تصویر:

توسعه پروژه های عمرانی به همت ناحیه یک شهرداری منطقه دو

کد خبر : 654916 تیر 1397اخبار 0
نظارت کارشناسانه بر اجرای صحیح پروژه ها ، مدیریت مبتنی بر توسعه محوری وکیفی سازی طرح های اجرائی
توسعه پروژه های عمرانی به همت  ناحیه یک  شهرداری منطقه دو

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقۀ دو ساری، روند رو به رشد پروژه های عمرانی و خدماتی  به همت ناحیه یک در سطح مناطق الحاقی منطقۀ دو شامل مناطق بندار خیل، شرف آباد، قرق ، تازه آباد و کوی اصحاب ، با نگاه توسعه محور وبر اساس نیاز سنجی های کارشناسانه در حال اجراست و در راستای ارائه خدمات مبتنی بر توسعۀ متوازن شهری وبرنامه ریزی مدون بنا گردیده است. اجرای این پروژه ها در حال حاضر جهت کسب رضایتمندی شهروندان با سرعت هر چه بیشتر درحال پیشرفت می باشد و جزو برنامه های اصلی  ناحیه یک شهرداری منطقه دو محسوب می گردد.

 

براساس این گزارش تیم های عملیاتی ناحیه یک اقداماتی درحوزه راهسازی ازقبیل : عملیات ترمیم مسیر حفاری و روکش آسفالت ،اصلاح کانال آب و واحداث جداول  و نیز پیاده رو سازی اجرا نمودند.

 

همچنین اجرای پروژه های خدماتی مانند لایروبی کانال ها، جمع آوری نخاله ها ، رفت و روب همه روزه معابر ، جانمایی سطل های زباله نو و ترمیم سطل های زباله فرسوده نیز با تمام توان صورت پذیرفت.

 

در حوزه کنترل و نظارت و شهرسازی اقداماتی در خصوص تخلفات ساختمانی و پاسخگویی به ارباب رجوع و نیازهای شهروندان انجام گرفت و نیز در حوزه رفع سد معبر و زیباسازی ، ساماندهی و جمع آوری دستفروشان در مناطق الحاقی از جمله کوی اصحاب و شهرسازی صورت گرفت. تامین روشنایی معابر ، ساماندهی و جمع آوری داربست و بنرهای تبلیغاتی مغایر با زیباسازی شهری نیز اجرایی گردید.

نظارت کارشناسانه بر اجرای صحیح پروژه ها و همچنین مدیریت مبتنی بر توسعه محوری وکیفی سازی طرحهای اجرائی نشان از نظارت دقیق دارد و ناحیه یک شهرداری منطقه دو  با تمام توان در اجرای کلیۀ طرحهای در دست اجرا و اتمام پروژه ها نهایت تلاش را می نماید و با تحقق کامل و تداوم این پروژه ها چشم اندازی  زیبا از  توسعۀ عمرانی و خدماتی مناطق الحاقی شهر شاهد هستیم.

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید