پیام تبریک شهردار منطقه دو به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

کد خبر : 653614 تیر 1397اخبار 0
نهادهای شهرداری و دهیاری نقش سازنده‌ای در توسعه و آبادانی کشور ایفا می نمایند
پیام تبریک شهردار منطقه دو به مناسبت روز شهرداری  و دهیاری

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری،  مهندس سیّد کمال آقامیری شهردار منطقه طی پیامی چهاردهم تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان این عرصه  تبریک و تهنیت گفت:

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 

نامگذاری چهاردهم تيرماه به عنوان روز«شهرداری و دهياری» فرصت مناسبی است تا ضمن تقدیر از فعاليت های تلاشگرانه و خالصانه خادمان مردم در این عرصه ،  به ارزيابی عملکرد اين نهادهای اجتماعی با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

 

این دو نهاد یعنی شهرداری و دهیاری ارتباط مستقیمی با مردم دارند و در نگاهی فراتر و تاثیر گذار تر نقش سازنده‌ای در توسعه و آبادانی کشور ایفا می نمایند.

 

 وظیفه ما خادمان مردم در شهرداری ها و دهیاری ها این است که با برنامه ریزی و اجرای اقدامات موثر در شهرها و روستاها و ارائه خدمات مطلوب به جامعه گام های مثبتی در جهت  برقراری عدالت ، رشد و پیشرفت شهرها و روستاها برداریم.

 

اینجانب چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به تمامی مدیران و تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی که با سرلوحه قرار دادن اصل خدمت رسانی به مردم،  شبانه روز برای آبادانی کشور عزیز مان تلاش می نمایند تبریک عرض می کنم  و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزو مندم.

 

مهندس سیّد کمال آقامیری

شهردار منطقه دو ساری

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید