رئیس اداره آموزش آتش نشانی ساری خبر داد:

برگزاری پانزدهمین دوره آموزش مقدماتی آتش نشانان داوطلب در ساری

کد خبر : 653313 تیر 1397آخرین اخبار 0
شهروندان در این دوره با سازمان آتش نشانی ، طرح آتش نشانان داوطلب و همچنین با اصول و مبانی مقابله با آتش آشنا شده و کار با خاموش کنندهای دستی ، مباحث اصول و مباني نجات و كمك هاي اوليه و مقدماتي را بطور كامل فرا می گیرند
برگزاری پانزدهمین دوره آموزش مقدماتی آتش نشانان داوطلب در ساری

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري ساري ،حسین جوینی رئیس اداره آموزش آتش نشانی ساری از برگزاری پانزدهمین دوره مقدماتی آتش نشانان داوطلب در ساری خبر داد.

وی افزود: این دوره آموزشی از روز شنبه 9 تیر ماه آغاز و تا 16 تیر ادامه خواهد داشت.

جوینی گفت: شهروندان در اين دوره با مقدمات ايمني آشنا شده و با فرا گيري آن ، ضمن شناخت مخاطرات محيطي ،شرايط ايجاد اقدامات پيشگيرانه در محيط اطراف خود جهت جلوگيري از وقوع حادثه را فراهم مي آورند.

وی با اشاره به اینکه امروزه فراگيري مباحث كاربردي ايمني جز ضروريات است، بيان كرد: شهروندان در این دوره با سازمان آتش نشانی ، طرح آتش نشانان داوطلب و  همچنین با اصول و مبانی مقابله با آتش آشنا شده و کار با خاموش کنندهای دستی ، مباحث اصول و مباني نجات و كمك هاي اوليه و مقدماتي را بطور كامل فرا می گیرند.

وی یادآور شد:قبول شدگان آزمون دوره مقدماتي آتش نشان داوطلب موفق به اخذ مدرك گواهي پايان دوره مذكور (سطح ۳ اتش نشان داوطلب )خواهند شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید