رئیس ایستگاه 5 آتش نشانی خبر داد:

آتش سوزی در زمین و باغات مهدشت

کد خبر : 653213 تیر 1397آخرین اخبار 0
آتش نشانان در هوای گرم و طاقت فرسا با پهن کردن لوله های آبدهی از چند جهت با استفاده از 25 هزار لیتر آب در یک عملیات 2 ساعته حریق را مهار و بطور کامل اطفا کردند
 آتش سوزی در زمین و باغات مهدشت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، محمد رضا حقانی رئیس ایستگاه 5 آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در باغات مهدشت ساری خبر داد.

وی افزود: حوالی ساعت 14:30 دقیقه روز سه شنبه 12 تیر ماه طی تماس شهروندان آتش سوزی گسترده در زمین و باغات مهدشت اطلاع رسانی شدکه آتش نشانان ایستگاه 5 و 6 با سه دستگاه خودرو در محل حادثه حضور یافتند.

حقانی گفت: آتش نشانان در محل انبوهی از شعله های آتش در نواحی مختلف ، که در حال گسترش و سرایت به خانه باغ بود مشاهده کردند که با اقدام سریع آنها از سرایت آتش به منازل مسکونی جلوگیری شد.

وی با اشاره به حضور 12 مامور آتش نشان در محل حادثه ، تصریح کرد: آتش نشانان در هوای گرم و طاقت فرسا با پهن کردن لوله های آبدهی از چند جهت  با استفاده از 25 هزار لیتر آب در یک عملیات 2 ساعته حریق را مهار و بطور کامل اطفا کردند.

حقانی با اشاره به همکاری عوامل پلیس 110 و آتش نشانان در این عملیات، گفت: علت حادثه در دست بررسی است .

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد از پرت کردن ته سیگار در طبیعت و پرتاب شیشه که مانند عدسی عمل می کند و همچنین از آتش زدن علف های هرز که موجب بروز و گسترش آتش و سرایت آن به اماکن مسکونی ، باغی و کشاورزی ، منابع طبیعی و جنگلی می شود جداً خودداری کنند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید