همایش آموزشی مربیان مهدهای کودک ساری

همایش آموزشی مربیان مهدهای کودک ساری برگزار شد

کد خبر : 652812 تیر 1397اخبار 0
همایش آموزشی مربیان مهدهای کودک ساری با محوریت طرح تپش(تفکیک پسماند شهر) برگزار شد.
همایش آموزشی مربیان مهدهای کودک ساری برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهر ساری؛ همایش آموزشی مربیان مهدهای کودک ساری با محوریت طرح تفکیک پسماند شهر ( تپش)، با حضور الیاس خلیلی، مدیر طرح تفکیک از مبدا و گروه آموزشی سازمان برگزار شد.

الیاس خلیلی در این همایش ضمن قدردانی از استقبال مربیان مهدهای کودک بیان کرد: کودکان به خصوص کودکان چهار تا شش سال سرمایه های با ارزشی برای فرهنگسازی بلند مدت درجامعه به شمار می­روند.

مدیر طرح تپش افزود: باید در نظر داشت که نحوه آموزش این گروه سنی از حساسیت بالایی برخوردار بوده، چرا که هر نوع آموزش غلط و نامناسب در این سن، ناهنجاری های عظیمی در جامعه به دنبال خواهد داشت. زیرا در ضمیر ناخودآگاه کودک ثبت خواهد شد.

خلیلی با بیان اهمیت حفظ محیط زیست گفت: آموزش و القا رفتارصحیح با محیط زیست برای کودکان به مراتب راحت تر و موثرترخواهد بود و دلیل این امر علاقه و کنجکاوی ذاتی کودکان به طبیعت و مسائل مربوط به آن است.

وی اذعان داشت: امروزه روشهای نوینی برای آموزش در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از این روش ها بازدهی قابل توجهی را به دنبال دارد.

الیاس خلیلی با بیان این موضوع که سازمان مدیریت پسماند نیازمند مربیان زبده مهدهای کودک می­ باشد، گفت: همکاری مهدهای کودک شهر با گروه آموزش و تلفیق تخصص کارشناسان سازمان در رابطه با مدیریت پسماند و حرفه مربیان مهدها در نحوه ارائه مفاهیم مربوطه گامی موثر در ایجاد فرهنگ صحیح رفتار با محیط زیست در بلند مدت خواهد بود.

برچسب ها عباس+رجبی پسماند تپش تفکیک پسماندساری
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید