مدیرعامل سازمان فاوا:

شهروندان ساروی «شمس» را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند/تولید و عرضه اپلیکیشن «شهر مجازی ساری»

کد خبر : 64777 تیر 1397اخبار 0
روابط عمومی سازمان: مدیرعامل سازمان فاوا با بیان خبر تولیدِ اپلیکیشن شهر مجازی ساری، از شهروندان ساروی خواست تا این نرم‌افزار «شمس» را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند.
شهروندان ساروی «شمس» را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند/تولید و عرضه اپلیکیشن «شهر مجازی ساری»

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری، یاسر قربانی طی گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از تولید و عرضه اپلیکیشن شهر مجازی ساری «شمس» خبر داد و اظهار کرد: این نرم‌افزار نخستین نسخه پیشرفته‌ تولیدات ماست که توسط نخبگان فناوری اطلاعات بومی، تهیه و تولید شده که در حال حاضر در ابتدای مسیر توسعه و به‌روزرسانی قرار دارد.

وی با عنوان اینکه اپلیکیشن شمس موجودیت فعالیت‌های شهر را مشخص می‌کند، افزود: به‌دنبال اقداماتی در زمینه هوشمندسازی شهر ساری و در نخستین گام اجرای پروژه فیبر نوری که به ارائه خدمات الکترونیکی شتاب می‌بخشد، تولید نرم‌افزاری جامع برای آگاه‌سازی و تسهیل امور شهروندان، همراهی و مشارکت آنها را دوچندان خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری به تشریح جزئیات این اپلیکیشن پرداخت و ادامه داد: اخبار، هشدارها، معرفی بازارها، معرفی اماکن خدماتی، گردشگری و رفاهی، نقشه و مسیریابی، برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات و همچنین پویش‌های مردمی از مهم‌ترین بخش‌های اصلی و اولیه «شمس» است.

قربانی با بیان اینکه کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در «شمس» برای خود اکانت ایجاد کنند و از خدمات آن بهره‌مند شوند، بیان کرد: شهروندان و مسافران با استفاده از این نرم‌افزار ضمن شناسایی اماکن، می‌توانند فاصله خود با آتش‌نشانی، ادارات و سازمان‌ها، اماکن گردشگری، تفریحی، مذهبی، مراکز درمانی و فرهنگی، بانک‌ها، پارکینگ، پمپ بنزین و گاز، داروخانه، مراکز خرید و فروشگاهی، مهمان‌پذیر و هتل‌ها را بیابند.

وی تصریح کرد: شهروندان ساروی و مسافران برای تهیه اپلیکیشن شمس به نرم‌افزار بازار مراجعه و آن را بر روی گوشی‌های خود نصب و راه‌اندازی کنند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری در پایان گفت: «شمس» همچنان برای رسیدن به یک دایرةالمعارف عظیم از اطلاعات شهری، رشد خواهد یافت.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید