استمرار زیر سازی در کمربندی غربی

کد خبر : 64716 تیر 1397اخبار 0
برپایه این گزارش نیروهای عملیاتی سازمان عمران در راستای تأمین عمران و آبادانی این منطقه، پیشتر عملیات احداث کانال هدایت آب های سطحی را در این شهرک اجرایی کرده اند...
استمرار زیر سازی در کمربندی غربی

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، با تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی این سازمان در واحد راهسازی، عملیات زیرسازی در شهرک امام حسین واقع در کمربندی غربی با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی همراه بوده است.

 

 

برپایه این گزارش نیروهای عملیاتی سازمان عمران در راستای تأمین عمران و آبادانی این منطقه، پیشتر عملیات احداث کانال هدایت آب های سطحی را در این شهرک اجرایی کرده اند.

 

آخرین خبرهای میدانی حکایت از آن دارد طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، پس از تکمیل پروژه های پیش نیاز این منطقه، مسیرهای زیرسازی شده در نوبت برای اجرای آسفالت قرار خواهند گرفت.

 

گفتنی است مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران در حاشیه نظارت بر حُسن روند اجرای این پروژه، به یکی از خبرنگاران گفت: تلاش مجموعه سازمان عمران بر این است که با نگاهی یکسان به همه مناطق شهر، اجرای پروژه های عمرانی محوله را بر مبنای محرومیت زدایی در محور عمران و آبادانی پایه ریزی کنند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید