شهردار منطقه دو:

استمرار نهضت آسفالت / احداث کانال هدایت آب های سطحی / اولویت بندی اجرای پروژه ها

کد خبر : 64645 تیر 1397اخبار 0
آقامیری به فعالیت های عمرانی شهرداری منطقه دو اشاره نموده و گفت: پروژه های عمرانی منطقه دو شهری اولویت بندی شده و با نظارت و اجرای دقیق و کیفی و در راستای توسعه زیرساخت های شهری در حال اجراست
استمرار نهضت آسفالت / احداث کانال هدایت آب های سطحی / اولویت بندی اجرای پروژه ها

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی  شهرداری منطقه دو ؛ سیّد کمال آقا میری ، شهردار این منطقه  ، به توسعه زیرساخت های شهری برای اجرای پروژه های عمرانی اشاره نموده و اظهار داشت: در این زمینه تداوم نهضت آسفالت و اجرای دقیق و کیفی پروژه بزرگ هدایت اب های سطحی در حال اجراست.

 

وی به فعالیت های عمرانی شهرداری منطقه دو اشاره نموده و ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ، احداث  نوه بتنی در کوچه خاوران، جدول در کوچه یاس در خیابان امیرکبیر به طول 120 متر، کانال های هدایت آبهای سطحی در  خیابان ساری کنار به طول 30متر در دستور کار قرار گرفته و اجرایی گردید.

 

 

 

آقامیری با اشاره به بهسازی و اجرای پروژه های آسفالت و لکه گیری محلات درسطح منطقه دو ، افزود : این پروژه با نظارت و اولویت بندی صورت گرفته عملیاتی گردیده و بر این اساس لکه گیری خیابان دولت ، کوچه محبین و کوچه طبیعت 1و 2. زیرسازی کوچه های نرگس 14، بهارنارنج 2 ، یاس 6 ، پردیس 3 ، کوچه های کوی قرق و انتهای خیابان 22 بهمن نیز اجرایی گردید.

 

 

شهردار منطقه دو در پایان با قدردانی از همراهی شهروندان برای اجرای پروژه های عمرانی خاطر نشان کرد: نهضت آسفالت در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان و نیز بهسازی معابر در تمامی سطوح منطقه دو شهری  استمرار خواهد داشت.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید