پیام شهردار منطقه دو به مناسبت شهادت دکتر بهشتی و هفته قوه قضائیه

کد خبر : 64496 تیر 1397اخبار 0
آیت اللّه دکتر بهشتی ، متفکری برآمده از مکتب اصیل عاشورای حسینی
پیام شهردار منطقه دو به مناسبت شهادت دکتر بهشتی و هفته قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ؛ مهندس سیّد کمال آقامیری در پیامی ضمن تسلیت شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و یارانش ، هفته قوه قضائیه را گرامی داشت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در هفتم تیرماه 1360 ، انفجار بمب در محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی موجب به شهادت رسیدن شهید مظلوم آیت اللّه دکتر بهشتی ، متفکری برآمده از مکتب اصیل  عاشورای حسینی  و 72 تن از شخصیت های سیاسی ـ مذهبی گردید.

 

 در چنین روزی دَدمنشان جهان خوار ، بر قامت استوار مردان خدا خنجر کوفتند و به گمان خود کوشیدند که میدان را تهی کنند و قامت استوار ملّتی را که چنین به پاخاسته بود ، درهم شکنند ، اما هر قطره خونی که چکید، گواه پایدار جنایت جهان خواران شد و هر مردی که در خون غلطید ، هزار مرد را ، استوارتر و مصمم تر راهی میدان کرد ؛ میدانی که نیروی اهریمنی باطل در برابر حق جز شکست ره به جایی نخواهد جست.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و یارانش ، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به کارکنان این قوه در سراسر استان تبریک می گویم . نامگذاری هفته اول تیر ماه هر سال در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام قوه قضائیه فرصتی ارزشمند است تا تلاشگری مدافعان از حقوق مظلومان و خادمان عدالت گستر را در این قوه گرامی داریم. امید است نسل جوان امروز ایران اسلامی بیش از پیش با خدمات شهید والامقام آیت اللّه دکتر بهشتی آشنا گردند.

 

مهندس سیّد کمال آقامیری

شهردار منطقه دو ساری

 

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید