معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری :

تشکیل کارگروه های تخصصی گامی موثر برای ارتقاء سطح خلاقیت در توسعه پایدار

کد خبر : 64443 تیر 1397اخبار 0
محمد محبوب در نشست با روسای کارگروه های اجتماعی، فرهنگی و هنری با اشاره به استفاده از ظرفیت و توانمندی متخصصان در راستای توسعه خلاقیت ها گفت: هدف از تشکیل کارگروه هادر معاونت فرهنگی شهرداری ساری، استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های اجتماعی، فرهنگی، هنری و ایجاد تعامل و همچنین بسترسازی مشارکت شهروندی در حوزه های مربوطه است
تشکیل کارگروه های تخصصی گامی موثر برای ارتقاء سطح خلاقیت در توسعه پایدار

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان ، در نشست با روسای کارگروه های اجتماعی ، فرهنگی و هنری این معاونت ، به جايگاه كارگروهها در راهكارهاي ارتقا و افزايش نشاط در جامعه  اشاره نموده و اظهار داشت: هدف از تشکیل کارگروه ها در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانمندی های متخصصان زمینه های  اجتماعی، فرهنگی، هنری شهر ساری و ایجاد تعامل و نیز بسترسازی مشارکت شهروندی در حوزه های مربوطه است.

 

وی کارگروه در حوزه های گوناگون را شور همفکری و از پایه های اصلی پیشرفت و توسعه یافتگی دانست و ادامه داد: تشکیل کارگروه ها گامی بلند برای ارتقاء خلاقیت در توسعه پایدار می باشد.

 

محبوب ایجاد نشاط اجتماعی را اقدامی موثر در راستاي بهبود و افزايش سلامت خانواده و جامعه برشمرد و افزود: برخورداری شهروندان از نشاط اجتماعی، در ارتقاء و افزایش مشارکت و تعاملات اجتماعی نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

 

 

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری با تأکید بر اینکه نگاه شهرداری در مسائل فرهنگی، زیرساخت محور است، خاطر نشان کرد: در حوزه های عمرانی، سیاسی، اجتماعی ، ورزشی  و هر اقدام دیگری برای گرفتن نتیجه مطلوب باید به مسئله فرهنگ توجه ویژه گردد.

 

در ادامه این نشست  هر یک از اعضاء در مورد  مسائل کارگروه های تخصصی نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه چگونگي استفاده از ظرفیت ها و توانمندی ها در افزايش نشاط اجتماعي  و مشارکت شهروندی ارائه نمودند.

 

شایان ذکر است ،  با اهدا لوح تقدیر از تلاش های اعضای کارگروه های اجتماعی، فرهنگی، هنری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان  در زمینه اجرای ویژه برنامه های ماه رمضان و شب های سکوت قدردانی گردید.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید