جلسه هم اندیشی با سمن ها در سازمان مدیریت پسماند برگزار شد

کد خبر : 64402 تیر 1397اخبار 0
جلسه هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد در راستای پیشبرد اهداف طرح تپش در محل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری برگزار شد.
جلسه هم اندیشی با سمن ها در سازمان مدیریت پسماند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ جلسه ای با حضور الیاس خلیلی؛ مدیر طرح تپش، رضا قاسمی؛ رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست شهرستان ساری و نمایندگان سازمان های مردم نهاد با هدف هم اندیشی در جهت پیشبرد اهداف طرح تفکیک پسماند شهر برگزار شد.

مدیر طرح تپش با بیان این نکته که سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در اجرای این طرح نیازمند حمایت و یاری تمامی ارگان ها و سازمان های دولتی، غیر دولتی و مردمی است؛ گفت: در حال حاضر مسأله محیط زیست یک مسأله جدی برای دنیاست و تنها طرح ریزی از سوی نهادهای مرتبط جهت حل این معضلات کافی نیست، بلکه رفع مشکلات محیط زیست نیازمند همیاری و همکاری مردم و شهروندان است.

خلیلی افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری به عنوان متولی و نهاد مسئول اجرای طرح تفکیک پسماند شهر تاکنون پیشرفت چشمگیری را با حمایت مستمر شهروندان ساروی و سازمان های مردم نهاد حامی محیط زیست داشته است.

وی ادامه داد: سمن ها به جهت دارابودن ارتباطات مستقیم با قشرهای مختلف مردم، نقش بسزایی در افزایش سطح آگاهی و مشارکت شهروندان داشته و می توانند کمک بزرگی در راستای نیل به اهداف طرح تپش باشند.

مدیر طرح تپش اذعان داشت: سازمان مدیریت پسماند آماده همکاری همه جانبه با این نهادهای مردی می باشد.

گالری تصاویر

برچسب ها تپش تفکیک پسماندساری سازمان ساری الیاس+خلیلی
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید