مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری تشریح کرد:

احداث کانال هدایت آب های سطحی / زیرسازی و آسفالت خیابان ها / لاینینگ فاز دوم بوستان ملل

کد خبر : 64332 تیر 1397اخبار 0
هاشمی ضمن تشریح پروژه های دردست اقدام سازمان عمران شهرداری ساری گفت : احداث کانال هدایت آب های سطحی ، زیرسازی و آسفالت و لایروبی بستر رودخانه تجن از اقدامات این سازمان بوده که در زمینبندی مشخص شده اجرایی گردید
احداث کانال هدایت آب های سطحی / زیرسازی و آسفالت خیابان ها / لاینینگ فاز دوم بوستان ملل

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مرکز استان به پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان های سطح شهر اشاره نموده و اظهار داشت:  تیم های عملیاتی این سازمان پروژه زیرسازی در کوچه یاس محله قرق ،کوچه کوثر دو درخیابان شفا، باند کندرو کمربندی جنوبی، کوچه بهارستان در سه راه جویبار ، جاده گلماء ،کوچه پردیس سه در شهرک امام حسین را اجرایی نمودند.

 

 

 

وی در ادامه  اشاره به عملیات لایروبی بستر رودخانه تجن اشاره نموده و افزود: پروژه لایروبی بستر رودخانه تجن با پیشرفت فیزیکی مطلوب توسط تیم های عملیاتی سازمان عمران اجرایی گردید.

 

هاشمی فاز دوم بوستان ملل را از دیگر پروژه های مدیریت شهری برشمرد و ادامه داد: عملیات لاینینگ این پروژه از دیگر اقدامات سازمان عمران بوده که در مسیر 5/6 کیلومتری پل کابلی شهید رنجبر تا منطقه تنگه لته در حال اجراست.

 

 

 

این مسئول اجرای پروژه هدایت آب های سطحی در نقاط مختلف را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این پروژه در کوچه شهید آملی خیابان 22 بهمن وکوچه سنجابی در خیابان اندرخورا در حال اجراست.

 

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری با قدردانی از حمایت و پشتیبانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه های مختلف خاطر نشان کرد: با این پشتیبانی ها و تلاش مجموعه سازمان عمران ، پروزه های مختلفی را در سطح شهر در دستور کار قرار داده که در زمانبندی مشخص شده اجرایی خواهد شد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید