معاون شهردار:

کارگروه ها شور همفکری و توسعه خلاقیت در توسعه پایدار می باشند

کد خبر : 642231 خرداد 1397اخبار 0
معاون شهردار در نشست با روسای کارگروه های اجتماعی، فرهنگی و هنری گفت:کارگروه ها از ابراز لازم برای توسعه خلاقیت در توسعه پایدار می باشند.
کارگروه ها شور همفکری و توسعه خلاقیت در توسعه پایدار می باشند

 

به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری ساری، در این جلسه هر یک از اعضاء پيرامون مسائل کارگروه های تخصصی به بحث و گفتگو پرداختند و راهکارهاي خود را در خصوص چگونگي استفاده از ظرفیت ها در افزايش نشاط اجتماعي  و مشارکت شهروندی ارائه نمودند .

 

در ادامه جلسه محمد محبوب معاون شهردار ساری به جايگاه كارگروهها در راهكارهاي ارتقا و افزايش نشاط در جامعه پرداخت، اظهار داشت: هدف از تشکیل کارگروه هادر معاونت فرهنگی شهرداری ساری، استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های اجتماعی، فرهنگی، هنری و ایجاد تعامل و همچنین بسترسازی مشارکت شهروندی در حوزه های مربوطه است.

 


 

وی کارگروه در حوزه های گوناگون را شور همفکری و از پایه های اصلی پیشرفت و توسعه یافتگی برشمرد و گفت: کارگروه ها از ابراز لازم برای توسعه خلاقیت در توسعه پایدار می باشند.

محبوب نشاط اجتماعی را گامي مؤثر در راستاي بهبود و افزايش سلامت خانواده و جامعه دانست و گفت: برخورداری شهروندان از نشاط اجتماعی، در ارتقاء و افزایش مشارکت و تعاملات اجتماعی نقش بسیار مهم دارد .

 

 

محبوب با تأکید بر اینکه نگاه شهرداری در مسائل فرهنگی، زیرساخت محور است، افزود: در حوزه های عمرانی، سیاسی، اجتماعی، ورزشی و هر اقدام دیگری به مسئله فرهنگ توجه نشود، نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

درپایان این نشست معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ساری  از همراهی و تلاش اعضای کارگروه های اجتماعی، فرهنگی، هنری در اجرای برنامه های ویژه ماه رمضان و شب های سکوت با اهدای لوح، تقدیر و تشکر نمود.

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید